Kingitused naistepäevaks

Maailm ilma naisteta oleks lihtsalt igav. Kuigi Sa tead seda, on Sul ikka peas küsimus: "Mida kinkida naistepäevaks?" Pea meeles seda, et kingitus, mille annad üle naistepäeval, peab näitama talle, et ta on kõige ilusam, ihaldatum ja armastatum naine. Me aitame Sind kingivalikul!

Saada oma elus olulised naised spaasse või midagi maitsvat nautima. Vaata ka meie kingitused tüdruksõbraleemale ja õele kategooriaid.

Vali vaade
Tulemused: 592
Vaadatud 60 - 592

Kingitused naistepäevaks

Igal aastal tähistab 8. märts naiste edukust erinevates eluvaldkondades, innustades ja andes naistele võimaluse luua parem maailm, kus pole diskrimineerimist, vägivalda ega ebaõiglust. Rahvusvahelise naistepäeva eesmärk on levitada poliitilist ja sotsiaalset teadlikkust naiste võitlustest kogu maailmas ning võtta tõhusaid meetmeid naiste võrdsete õiguste tagamiseks ühiskonnas. Aastate jooksul on see päev sulandunud erinevate piirkondade kultuuridesse, kujundades seda rohkem pidupäevaks ja ajaks, et väljendada naiste armastust ja tunnustust naistele kingituste ja lillede näol.
Kas soovite kinkida midagi erilist oma elu kõige tähtsamale naisele? Rahvusvaheline naistepäev on parim aeg avaldada oma lugupidamist, armastust ja tunnustust nende rolli eest teie elus. Pange ta end eriliselt silma suurepäraste naistepäeva kingiideedega, mis sisaldavad värskeid lilli, kinkekorve, parfüüme ja ehteid. Kas otsite isikupärastatud kingitust? Online-kingikauplused pakuvad ka võimalust luua kohandatud kingitusi, et jätta oma elus olulisele naisele eriline mälestus. Saate valida kümnete erinevate kingiideede vahel, alates spaakülastustest ja massaažidest lõpetades kohvikutes maiustamise ja isegi lasketiirudes käimisega. Hellita oma tüdruksõpra, abikaasat, ema, õde või sõbrannat eriliste ja isikupäraste kingitustega, mis oleks nagu just nende jaoks loodud. Mõtle sellele, kui palju on nemad oma elus sind aidanud ja toetanud, nüüd on aeg näidata neile tänu, mida nad väärivad.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18