Jõulukingid vanematele

Jõulud on aeg, mil tahame kinkida oma lähedastele võimalikult palju südamesoojust ja panna nad taas kogema tõelist jõulurõõmu, mis on neile lapsepõlvest tuttav. Kingituste tegemine on üks viise, kuidas saame oma lähedasi naeratama panna ja neile rõõmu pakkuda. Unusta materiaalsed kingitused ja muuda vanemate jõulukink tõeliselt üllatavaks! Mõistame, et kingitus vanematele jõuludeks on oluline asi, mis meid sageli öösiti ärkvel hoiab. Milliseid jõulukinke vanematele kuuse alla valida? Sel aastal võiks panustada kingitusele, mis kingivad mitte ainult rõõmu, vaid ka elamusi. Elamused ei paku sinu vanematele mitte ainult unustamatuid hetki, vaid lähendab neid ka üksteisele ja võimaldab saada uusi ühiseid mälestusi. Elamuskingitused on ainulaadsed ja nende hulgast leiad kindlasti midagi ka oma vanematele ja väljendate seeläbi tänulikkust selle eest, et saad neile alati loota. Avasta meie rikkalikust valikust, milliseid kingitusi emale ja isale jõuludeks teha ning vii nende unistused teoks ja muuda jõulud tõeliselt maagiliseks! Aeg väärtuslikeks vestlusteks ja hingetõmbeks igapäevastest asjadest.
Vali vaade
Tulemused: 292
Vaadatud 60 - 292

Jõulukingid vanematele - emotsioonid, lõbu ja lõõgastus


Jõulukingitus vanematele ei pea olema igav. Selle asemel, et piirduda tuntud lahendustega, on parem valida midagi ebatavalist, mis paneb nende näo särama, jääb kauaks meelde ja mis kõige olulisem - üllatab väga! Oleme oma kingiekspertidega kokku kogunud siia mõned elamuskingitused, mis sobivad nii emale kui ka isale! Paku oma lähedastele võimalus koos lõõgastavaid hetki veeta ja kingi neile igakülgne lõõgastus, tänu millele hoolitsevad nad mitte ainult oma keha, vaid ka hinge eest. Vali mõni rahulik elamus või natuke pöörasem tänu millele saavad nad tunda tõelist adrenaliini. Elamuskingituste valik on tõeliselt lai, nii et leiad hõlpsalt oma kallitele vanematele sobiva jõulukingi, mis sobib täpselt nende vajaduste ja ootustega. Jõulud on ju maagiline aeg, nii et vanematele jõuludeks tehtud kingitused peaksid sisaldama ka natuke maagiat! Kui sa ei tea, milliseid jõulukinke oma vanematele valida, oled jõudnud õigesse kohta. Meil on sulle palju pakkumisi erinevatest kategooriatest, mille hulgast leiad kindlasti isale ja emale pühadeks kingituse. Leia inspiratsiooni või ideid jõulukingituseks vanematele ja lase neil kogeda vahvat emotsioonidest tulvil seiklust. Vali kulinaarne elamus, minge SPA-sse lõõgastuma või ainulaadsele rännakule, mis ei unune kunagi. Jõulukingitus vanematele on võimalus näidata neile, kui palju toredaid tegevusi saab koos teha ning kui palju see kõik rõõmu toob!


Originaalne jõulukingitus vanematele, mis võimaldab neil koos aega veeta

Parimad jõulukingid emale ja isale on need, mis võimaldavad neil koos aega veeta ja taas lähedust tunda ning igapäevases kiirustamises kaotatud hetked korvata. Seetõttu tasub panustada kogemusele, mis paneb nad hetkekski pausile argielu muredest ja keskenduma ainult iseendale. Mis sobib vanematele jõulukingituseks? Õhtusöök romantilises restoranis on fantastiline pakkumine, mis on maitsev, täidab kõhu hea ja paremaga ning ideaalne võimalus vabalt juttu ajada, nautida populaarsete roogade maitseid ning veeta mõnusalt aega just kahekesi. Meie ainulaadne pakkumine on õhtusöök pilkases pimeduses, mille käigus saavad kingisaajad osa tõelisest meeltemängust. Kas õhtusöögil osalejad tunnevad ära toidud, mida kogenud kokk neile serveerib? Kindlasti ei tee pilkane pimedus seda nende jaoks lihtsamaks ... Öövaatlusseadmetega varustatud kelnerid tagavad elamuse ajal suurepärase õhkkonna ning õhtusöök ise on ainulaadne elamus, kus on ka tore õhtujuht, kes meeleolukat sündmust veelgi vürtsitab. Pimedus loob kordumatu õhkkonna ning melu kogu ürituse vältel, paneb vanemad õhtusöögilt lahkuma siira naeratusega ja kõhu täis suurepäraseid roogasid. Lisaks eelmainitud õhtusöögile tasub kindlasti proovida ka Sita teeninduse õhtusööki, kuna see on lihtsalt nii pöörane ja enneolematu! Tegemist on komöödia õhtusöögiga, mille käigus hoolitsevad külaliste heaolu eest professionaalsed näitlejad. See on ainulaadne kombinatsioon komöödia improvisatsioonist suurepärase toiduga. Õhtu täis üllatusi, emotsioone, naeru ja umbusku. Kingi oma vanematele mõnusat huumorit täis õhtusöök ja vali vanematele pühadeks üllatav kingitus.

Jõulukingitus vanematele – on aeg avastada uusi elamusi

Jõulukingitus, mida saavad mõlemad sinu vanemad nautida, võib olla tõuge uute kirgede avastamiseks. Kursused, töötoad ja erinevat tüüpi õpetused on emale ja isale suurepärane võimalus koos midagi uut õppida. Valikust puudu ei jää! Kõige tähtsam on, et kingitus meeldiks nii emale kui ka isale ning arvestaks nende mõlema vajaduste ja huvidega. Kui sa ei tea, millist jõulukinki oma vanematele valida, panusta millegi uue peale ja lase neil nautida uut kogemust, tänu millele võivad nad avastada uued hobid. See on suurepärane võimalus vanematel koos õppida uusi oskusi, mida hiljem kasutada oma igapäevaelus. Gurmee-, spordi-, keelekursused või töötoad, kus nad loovad midagi ainulaadset -võimalusi on palju ja ainult sina otsustad, milline neile kõige paremini võiks sobida. Vali oma vanematele originaalne jõulukink ja veendu, et kingituste tegemine, mis toovad palju rõõmu, on lihtne! Kingi neile ühise töötoa kinkekaart või tee kingitus emale ja isale eraldi. Kui su ema ja isa on avatud uutele väljakutsetele, siis ära kõhkle ja vali kingitus kursuste ja töötubade pakkumisest. Leia neile sobivaim!

Lõõgastust pakkuvad jõulukingitused vanematele

Ühelt poolt on jõulud meeletu ettevalmistuste ja kaalutlemise aeg, mõeldes milline jõulukingitus emale ja isale võiks ideaalselt sobida.Teisalt on see aeg lähedastega, kellega me sageli ei leia igapäevaselt hetke sisukaks vestluseks. Hea idee on kinkida vanematele jõuludeks midagi, mis aitaks neil hinnata oma pühendumust igapäevastele kohustustele ja võimaldaks neil korralikult puhata, mida nad pärast rasket tööd kindlasti väärivad. Huvitav kingitus vanematele on kindlasti elamuskingitus mõnda massaažisalongi - pakkuda on ka duaalmassaaži, kus mõlemad saavad samal ajal kosutava massaaži. Kingi oma lähedastele hetki lõõgastust, rahu ja täielikku vaikust. Tõeline lõõgastus toob neile sügava lõdvestuse, rahustab keha ja vaimu ning võimaldab unustada igapäevaprobleemid, millega vanemad rinda pistavad. Sellise kinkekaardi valimine emale ja isale jõulukingiks on rahulolu tagatis. Seljavalu? Stressirohke töö? Sellisel juhul sobib kingitus SPA kategooriast täiuslikult. Jõulukingitus emale ja isale on võimalus kinkida neile seda, mida nad tõeliselt väärivad.

 Adrenaliinirohked jõulukingitused vanematele

Kui vajad jõulukinkide ideid vanematele, pea meeles, et jõulukingid emale ja isale ei pea piirduma ainult rahulike ja vaoshoitud elamustega. Kui tead, et sinu lähedastele meeldib tunda tõelist põnevust ja nad on avatud ekstreemsetele kogemustele, kingi neile midagi, mis võimaldab neil kogeda midagi täiesti pöörast, mis jääb terveks eluks meelde. Ettepanekuid on palju. Hingemattev seiklus taeva all on emale ja isale jõulukingitus, mis on kindlasti suureks üllatuseks. Tuul juustes, suurepärased vaated ja emotsioonid, mida on raske ette kujutada enne, kui kogete lendu kõrgemal sellest, mida me iga päev näeme. Põnevad jõulukingid vanematele kingivad adrenaliini ja häid emotsioone! Sõit superautoga nagu näiteks Ferrari või Lamborghini, panevad kindlasti vanemate silmad särama. Selline kingitus garanteerib ainulaadse kogemuse. Sõit superautoga on kingitus, tänu millele soovib kingisaaja veelgi rohkem uusi asju avastada ning uued väljakutsed saavad tema igapäevaeluks. Vali üks saadaolevatest automarkidest ja kingi oma lähedastele see, mida nad väärivad. Pea meeles, et emotsioone ei saa edastada ainult lennates või kiire autoga sõites. Veesport on ka suurepärane võimalus panna süda kiiremini põksuma ja näha tõelist elevust armastatud inimese näol. Emotsioonid, täiuslikud mälestused ja tõeline naeratus – selline näeb välja ideaalne jõulukink. Ära unusta, et see on ideaalne võimalus teha üllatav jõulukink oma emale ja isale.

 Mida kinkida jõuludeks oma vanematele, mis neid ka kindlasti rõõmustaks?

Kui sa ikka ei tea, mida oma vanematele jõulude puhul kinkida, siis vali elamuskingitus, mis on kohandatud sinu vanemate vajaduste ning soovidega. Kingitus, mille valid paneb kindlasti sinu vanematel silmad särama. Vali üks elamuskingitustest, tänu millele kogevad sinu vanemad häid emotsioone. Valikus on ka kingituspakk kahele, mis on hea kingitus, kui täpselt ei tea, mida valida. Selline kingitus sisaldab palju erinevaid elamusi, mis kõik on kahele– vanemad saavad kingituspakist valida endale meelepärase kingituse ja kogeda koos midagi ainulaadset. Jõulukingitus vanematele on võimalus nende unistused teoks teha ja unustamatuid hetki kinkida. Tead juba, mida kuuse alla panna ja vanemate jõulukingitus ei tohiks olla probleem. Veendu, et oma vanemate unistuste elluviimine on tõesti lihtne ja ülimalt meeldiv! Vali vanematele pühadeks kingitus, mis jääb nende mällu aastateks ja näed nende näol tõelist rõõmu! Elamuskingitus on viis jagatud kogemuste realiseerimiseks. Jõulukingitus vanematele ei ole ainult võimalus neid naeratama panna. See on ka suurepärane võimalus näidata oma lähedastele tõelist jõulumaagiat. Vali üks meie pakkumistest ja tähista imelisi hetki täis perekondlikku õhkkonda koos oma elu kõige olulisemate inimestega. Kas tead juba, milline jõulukink vanematele valida?


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18