Kahetunnine matk hobusega looduses (kahele)

Populaarne
5.0 38 tagasisidet

Kahetunnine matk hobusega looduses (kahele)


Hingu küla, Saue vald
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

95,00 €

95,00 €

Kirjeldus

Tule ratsuta vabas looduses, seikle mööda metsaradu, rända mööda põlde, tunne ennast vabana värskes õhus ja unusta argipäeva mured!

Tänapäeval on inimestel alatihti kiire, raske on leida aega iseendale. Ratsutamine looduses on võimalus elada hetkes. Nautida hobuse rahulikku kiigutavat liikumist ning silmailu, mida Eestimaa loodus meile pakub. Hobuteenused OÜ meeskond ja sõbralikud hobused soovivad pakkuda kosutust Sinu hingele ning mõõdukat treeningut kehale. Oluline on inimene, mitte tema varasem kogemus ja oskused.

Mida kingitus sisaldab? Kahte tundi hobusega looduses ratsutamist kogenud juhi saatel + turvakiivri laenutust. Ratsutamine toimub 2-8 liikmelistes gruppides.

KINGITUSEST

Asukoht

Hingu küla, Saue vald

Riietus

Ratsutamisel on nõutud pikad püksid ja kinnised jalatsid. Kõrged kontsad ei ole lubatud. Külma ilma puhul nõutud soojad riided k.a sõrmkindad. Te tulete maale – riided võivad saada mustaks.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev ratsutamiskogemus ei ole oluline. Maastikule ei võeta alla 12 aastaseid lapsi, kes pole varem ratsutamistrennis käinud. Kingitus loetakse kasutatuks, kui broneeritud ajal kohale ei ilmuta ning sellest ei teavitata vähemalt 24h ette.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Hobuteenused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 38 tagasisidet

Kliendid on öelnud

 

Lugedes kommentaare ootasin ka juhendaja (noor tüdruk) poolt hobuste lugusid jn aga kahjuks õpetati ainult kuidas keerata, kuidas seisma jääda jn terve matk juhendaja vaikis , vahest aga pööras tähelepanu , kus oleme ja suunas tagasi matkarajale. See ei ole mu esimene kord, aga hobused väga ilusad, ise matk meeldis väga , põllud, mets. Ikkagi soovitan juhendajale natuke juurde rääkida, siis aeg oleks veel mõnusam.

Emma Rosalin Everst

Instruktor oli sõbralik ja lahke. Matk oli mitmekülkse maastikuga mööda põlde ja metsateesid. Hobused sai ise koplist ära tuua ja valmis panna. Minu õde kes varem ei olnud ratsutanud sai ilusa ülevaate sellest kuidas hobust puhastada, valmispanna, liikuma saada ja peatada. Jäime matkaga rahule.

Kristelle

Väga tore oli ja oli hea elamus!

Anette

Väga tore kogemus, kogu aja oli naeratus suul. See oli minu esimene kord hobuse seljas ja ma jäin sellega väga rahule. Sai katsetada traavi ja julgemad said isegi galoppi proovida, ehk väga äge! Ilus loodus oli kõikjal ja hobuteenuste tüdrukud olid väga sõbralikud ja abivalmid :).

Veronika

Oli väga super

Vaadatud 5 - 8

Soovitame vaadata ka: