Valikuga kinkekaart

Kahetunnine matk hobusega looduses (kahele)

Kahetunnine matk hobusega looduses (kahele)


Hingu küla, Kernu
2 In.

75 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
75 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tule ratsuta vabas looduses, seikle mööda metsaradu, rända mööda põlde, tunne ennast vabana värskes õhus ja unusta argipäeva mured!

Tänapäeval on inimestel alatihti kiire, raske on leida aega iseendale. Ratsutamine looduses on võimalus elada hetkes. Nautida hobuse rahulikku kiigutavat liikumist ning silmailu, mida Eestimaa loodus meile pakub. Hobuteenused OÜ meeskond ja sõbralikud hobused soovivad pakkuda kosutust Sinu hingele ning mõõdukat treeningut kehale. Oluline on inimene, mitte tema varasem kogemus ja oskused.

Mida kingitus sisaldab? Kahte tundi hobusega looduses ratsutamist kogenud juhi saatel + turvakiivri laenutust.

KINGITUSEST

Asukoht

Hingu küla, Kernu

Riietus

Ratsutamisel on nõutud pikad püksid ja kinnised jalatsid. Kõrged kontsad ei ole lubatud. Külma ilma puhul nõutud soojad riided k.a sõrmkindad. Te tulete maale – riided võivad saada mustaks.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev ratsutamiskogemus ei ole oluline. Maastikule ei võeta alla 12 aastaseid lapsi, kes pole varem ratsutamistrennis käinud. Kingitus loetakse kasutatuks, kui broneeritud ajal kohale ei ilmuta ning sellest ei teavitata vähemalt 24h ette.Teised valikud


Kliendid on öelnud (5)

Kommentaare(5)
1 2 3 4 5
Anette

Väga tore kogemus, kogu aja oli naeratus suul. See oli minu esimene kord hobuse seljas ja ma jäin sellega väga rahule. Sai katsetada traavi ja julgemad said isegi galoppi proovida, ehk väga äge! Ilus loodus oli kõikjal ja hobuteenuste tüdrukud olid väga sõbralikud ja abivalmid :).

Veronika

Oli väga super

KT

Kui Sulle hobused meeldivad, siis kindlasti on see väärt kogemus! Juhendaja oli supertore ja väga sõbralik ning rääkis põnevaid lugusid hobustest ja loomade psühholoogiast. Väga mõnus oli veeta osa päevast rahulikult mööda põlde ja erinevaid metsaradu ratsutades. Jättis väga hea tunde mitmeks päevaks!

oksana

Ilus koht,külalislahked inimesed. Saime väga hea elamuse. Kindlasti võtke kaasa maiustusi hobustele.

Anne-M

Voucherilt ja infot lugedes saime aru et hobusega matk looduses on mööda metsaradu. Aga tegelikult oli kahe tunnine matk mööda põlluääri mis oli täiesti üksluine sest polnud väga midagi ringi vaadata ja 2h hobusel lihtsalt jalutada läks lõpus juba igavaks sest jalad jäid kangeks. Ka hobused hakkasid närvilisemaks minema kuna kärbsed ja parmud tiirlesid ümber neil. Mingi 1h oleks täiesti paras olnud. Aga lõpus sai platsil traavida ja juhendaja oli väga tore. Üldiselt kokkuvõttes jäime väga rahule :)

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta