Ratsutamise eratund ratsaplatsil

5.0 1 tagasisidet

Ratsutamise eratund ratsaplatsil


Hingu küla, Saue vald
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

35,00 €

35,00 €

Kirjeldus

Tunne ennast vabana värskes õhus ja unusta argipäeva mured!

Ratsutamisega alustamiseks ei ole mitte kunagi liiga vara või liiga hilja. Oluline on tahe. Just see pisikene tahtejõud juhtida suurt mitmesaja kilost heatahtlikku looma. Hobune teeb täpselt nii palju, kui tema käest küsitakse. Meie juures saad seda kõike õppida. Eratrennis tegeleb treener korraga vaid ühe õpilasega, mis tagab personaalsema lähenemise. Hobuteenused OÜ meeskonna jaoks on oluline inimene, mitte tema varasem kogemus ja oskused.

Mida kingitus sisaldab? Ühte tundi hobuse seljas ratsutamist treeneri juhendamisel + turvakiivri laenutust

KINGITUSEST

Asukoht

Hingu küla, Saue vald

Riietus

Ratsutamisel on nõutud pikad püksid ja kinnised jalatsid. Kõrged kontsad ei ole lubatud. Külma ilma puhul nõutud soojad riided k.a sõrmkindad. Te tulete maale – riided võivad saada mustaks.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev ratsutamiskogemus ei ole oluline. Maastikule ei võeta alla 14 aastaseid lapsi. Kingitus loetakse kasutatuks, kui broneeritud ajal kohale ei ilmuta ning sellest ei teavitata vähemalt 24h ette.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Hobuteenused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Sigrit

Jäin väga rahule! Õhkkond ja inimesed olid väga sõbralikud ja abivalmid. Kõik seletati algusest lõpuni läbi - kuidas hobusele läheneda, mismoodi harjata, kuidas ratsmed peaksid olema, kuidas hobusega suhelda jne. Äärmiselt tore ja huvitav oli! Aitäh!

Soovitame vaadata ka: