Valikuga kinkekaart

Ratsutamise eratund ratsaplatsil

Ratsutamise eratund ratsaplatsil


Hingu küla, Kernu
1 In.

30 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
30 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tunne ennast vabana värskes õhus ja unusta argipäeva mured!

Ratsutamisega alustamiseks ei ole mitte kunagi liiga vara või liiga hilja. Oluline on tahe. Just see pisikene tahtejõud juhtida suurt mitmesaja kilost heatahtlikku looma. Hobune teeb täpselt nii palju, kui tema käest küsitakse. Meie juures saad seda kõike õppida. Eratrennis tegeleb treener korraga vaid ühe õpilasega, mis tagab personaalsema lähenemise. Hobuteenused OÜ meeskonna jaoks on oluline inimene, mitte tema varasem kogemus ja oskused.

Mida kingitus sisaldab? Ühte tundi hobuse seljas ratsutamist treeneri juhendamisel + turvakiivri laenutust

KINGITUSEST

Asukoht

Hingu küla, Kernu

Riietus

Ratsutamisel on nõutud pikad püksid ja kinnised jalatsid. Kõrged kontsad ei ole lubatud. Külma ilma puhul nõutud soojad riided k.a sõrmkindad. Te tulete maale – riided võivad saada mustaks.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev ratsutamiskogemus ei ole oluline. Maastikule ei võeta alla 14 aastaseid lapsi. Kingitus loetakse kasutatuks, kui broneeritud ajal kohale ei ilmuta ning sellest ei teavitata vähemalt 24h ette.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
Sigrit

Jäin väga rahule! Õhkkond ja inimesed olid väga sõbralikud ja abivalmid. Kõik seletati algusest lõpuni läbi - kuidas hobusele läheneda, mismoodi harjata, kuidas ratsmed peaksid olema, kuidas hobusega suhelda jne. Äärmiselt tore ja huvitav oli! Aitäh!

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta