Kingituspakid

Oled segaduses ning ei tea mida võiks kinkida? Mida kinkida inimesele, kellel on justkui kõik olemas? Meil on olemas lahendus-kingituspakk!
Kingituspakkides on erinevaid elamusi, mis on spetsiaalselt kingiekspertide poolt välja valitud. Kingituspakist saab kingisaaja ise ühe ägeda elamuse välja valida. Kingituspakke on mitmeid Mehele, Naisele, Kahele, Ekstreemsuste nautijale kui ka paljudele teistele- vali kingisaajale sobiv kingituspakk.

Vali vaade
Tulemused: 24

Kingituspakid

Otsid midagi ainulaadset, kuid ei julge kingisaaja eest otsust teha? Kas sul on sõber, kellele pakuvad huvi mitmed asjad erinevatest valdkondadest ja sa ei oska talle meie suurest valikust midagi kinkida? Kas sa soovid kingitust, kus on palju valikuid? -Siis on kingituspakk parim lahendus. Meie kingituspakkidesse on koondatud erinevaid elamusi naistele, meestele, paaridele, gurmaanidele, ekstreemsuste nautijale ja paljudele teistele. Kui sul on toredad sõbrad, kes teevad alati kõike koos, kui sul on sõber, kellele meeldib söök või kui sul on sõber, kellele meeldivad väljakutsed, siis oled leidnud õige koha!

Meie kingituspakkides on palju erinevaid ja värvikaid elamusi, mis teevad kingisaajad või kingisaaja õnnelikuks. Kingituspakk jätab valiku võimaluse otsustada, mida kingisaaja tahab. Iga kingituspakk on eriline ning erinevate elamustega, mis on kingituspaki pealkirjaga kooskõlas. Garanteerime, et kingituspakkide seast leiad ühe, mis sobib just sinu sõbrale.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18