Tere tulemast õhtusöögile pilkases pimeduses!

Pimedus restoranis, erksad maitsed ja meelikõditav põnevus- need elemendid toovad teieni elamuse ÕHTUSÖÖK PILKASES PIMEDUSES! Õhtusöök pimeduses on tõeline klassika, mida inimesed armastavad ja enda jaoks taasavastavad.

Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

ÕHTUSÖÖK PILKASES PIMEDUSES SOBIB KÕIKIDELE TOIDUNAUTLEJATELE

Õhtusöök pilkases pimeduses on juba tuttav ja armastatud elamus tõeliste toidunautlejate seas. Paljud on tee selle elamuse juurde leidnud kingituse kaudu või ise läinud uudset elamust proovima. Elamus sobib kingituseks pulmalistele, sünnipäevalisele ja ka ärikingituseks. Kollektiiviga õhtusöögile minna on kindlasti meeldejääv ja põnev elamus. Õhtusöök pimeduses on hea valik neile, kes armastavad kulinaariat ja otsivad vaheldust tradistioonilisele õhtusöögile.

Kommentaarid meie külastajatelt:

“Tavaliselt kõrg-restoranides näppudega süüa ei saa, tuleb välja, et ikka saab!”

“It’s special to experience for a couple of hours what it feels like to be blind.”

“Toit maitseb hoopis teistmoodi, kui sa seda näha ei saa! Väärt kogemus!”

“Põnev- ja super kogemus!”

“Väga meeldejääv ja meelikõditav kogemus.”

“Suurepärane toit ja põnev elamus.”

“Ma ei teadnud, mida oodata. Konseptsioon oli täiesti uus ja ma ei osanud kunagi oodata, et midagi muud peale popkorni võiksin pimedas süüa”

Mine ja koge õhtusööki ka ise koos sõprade või kolleegidega ja saa osaliseks uudsele ja maitsvale õhtusöögikogemusele!