Rännak tagasi keskaega!

Küünlavalgus, õdus atmosfäär, imelised road… Olde Hansa keskaegne restoran ja peakokk Emmanuel Wille imelised road teevad iga tähtpäeva eriliseks.

Olde Hansa Tallinna vanalinnas on rikka kaupmehe kodu. Majarahva missiooniks on tuua 700 aasta vanuste kiviseinte vahele ka 15. sajandi elu, tehes seda võimalikult ehedalt ja loomutruult, pakkudes samal ajal tõelist gastronoonilist elamust. Seal elatakse hansaaegsete kommete kohaselt, mis väljendub iga majalise teos ja sõnas. Kõik, mida külaline maitseb, kuuleb, näeb või katsuda saab, on tehtud tolleaegseid eeskujusid silmas pidades, unustamata väiksemaidki detaile. Olde Hansa kolm korrust on avastamist väärt, iga seinamaaling, mööbliese või muu detail on seotud põneva loo või otstarbega.

Olde Hansa pakub laialdase valiku elamuste vahel. Leiad tõelise gastronoomilise elamus koos kõige kallimaga! Kingitus sisaldab kahte pearooga (valikus kana, ahjulõhe, metssiga või ulukivorstid), kaks siidist roosipudingut ning pudel veini (Pinot Grigio, Garda, Cantina di Coustoza või Cabernet Sauvignon Reserva, Montes – Tšiili)

Kindlasti soovitame ärikingituseks, sünnipäeva tähistamisel või vabaaja veetmiseks ka paketti seltskonnale! Seltskonna õhtusöök sisaldab meisterkoka söömingut Olde Hansas koos tervitusnapsudega. Kuuel õhtul nädalas mängivad Olde Hansas ka muusikud – parima elamuse saamiseks broneeri oma külastus just sellele ajale!

Lisaks pakuv Olde Hansa ka tõeliselt huvitavat elamust keskaegset kõrtsielamust III Draakonis. III Draakon on üks vanaaegse moega kõrts, kus kõikidel toitudel hinnaks 1 kuni 3,5 raha, jookide puhul aga 2,5 kuni 6 raha.
Kes ise kurgitünnist sakusmenti õngitseda viitsib, saab selle vaevanägemise palgaks puha ilma rahata. Kopsakama kukruga külaline on küll kuningas, ent kõrtsumoorile jääb alati õigus. Kingitus sisaldab kinkekaardi väärtuses menüüs olevat vabalt valitud toitu ja/või jooke.

Ja see ei ole veel kõik! Olde Hansa on ka pannud välja paketi, mis on just lastega peredele mõeldud. Keskaegne pidusööming printsessidele ja rüütlitele ootab just sind!

Esimene külastus Olde Hansasse on meeles paljudel ning enamik meenutab seda külaskäiku veel aastaid hiljemgi! Restorani astudes leiad end justkui täiesti uuest maailmast – midagi, mille sarnast ollakse võib-olla näinud filmis või mille kohta on loetud raamatutest.

Olde Hansa kolm korrust on avastamist väärt, iga seinamaaling, mööbliese või muu detail on seotud põneva loo või otstarbega.Menüüst leiab endale meelepärase roa nii toekama isuga täiskasvanu kui ka väiksemad rüütlid ja printsessid. Suurepärane viis luua igikestvaid mälestusi pere seltsis, mida soojustundega pikalt meenutada. Kingitus sisaldab ühte lastepraadi ning magustoitu ning üks peatoit koos magutoiduga täiskasvanule. Tule ja veeda sinagi üks unustamatu elamus Olde Hansas! 🙂