Menüü

ÜLDISED KASUTUSTINGIMUSED

1. Veebisait kingitus.ee (edaspidi: veebisait) kuulub Kingitus.ee OÜ-le.
2. Käesolev dokument kehtestab www.kingitus.ee veebilehe kasutustingimused (edaspidi: Tingimused).
3. Nende tingimustega nõustuvad kõik veebisaiti kasutavad külastajad ja Kingitus.ee OÜ, Äriregistrisse kantud asuokohaga Paavli 5a/1, Tallinn 10412, reg. kood 11472156, mis annab külastajatele juurdepääsu veebisaidile ja sellel pakutavatele teenustele.
4. Enne selle veebisaidi kasutamist lugege hoolikalt läbi Tingimused, Ostutingimused ja Privaatsuspoliitika sellel veebisaidil.
5. Veebilehte on lubatud kasutada isikutel, kes on veebisaidi pakutavate teenuste lõppkasutajad.
6. Tingimustes määratleb mõiste "kasutamine" kõiki külastaja tegevusi alates veebilehele juurdepääsu hetkest, sealhulgas selle pelgalt avamist, sõltumata juurdepääsuks kasutatava seadme ühenduse tüübist ja ühenduse asukohast.
7. Kui kasutate või esitate sellel veebisaidil tellimuse, mõistate, et olete seotud käesolevate Tingimuste, Ostutingimuste ja Privaatsuspoliitikaga ning kui te ei nõustu, ei tohiks te veebisaiti kasutada.
Käesolevad Tingimused, Ostutingimused ja Privaatsuspoliitika võivad muutuda. Teie kohustus on neid perioodiliselt läbi lugeda, kuna need on veebisaidi asjakohase kasutamise või tellimuse täitmise ajal ajakohased. Kui teil on Tingimuste, Ostutingimuste või Privaatsuspoliitika kohta küsimusi, saate meiega ühendust võtta, kasutades veebilehel leiduvat vestlusvälja.
8. Teie esitatud teavet või isikuandmeid töödeldakse vastavalt Privaatsuspoliitikale. Kui kasutate seda veebisaiti, nõustute teabe ja andmete töötlemisega ning kinnitate, et kogu esitatud teave ja andmed on õiged ja vastavad tegelikkusele.
9. Seda veebisaiti kasutades ja tellimusi esitades nõustuvad veebisaidi külastajad kasutama seda veebisaiti ainult seaduslikult kehtivate tellimuste jaoks ja mitte esitama võltsitud või valetellimusi. Esitage meile korrektselt ja täpselt oma isikuandmed või muud kontaktandmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Samuti nõustute sellega, et võime seda teavet teiega ühenduse võtmiseks kasutada (vt Privaatsuspoliitika).
Kui te ei esita kogu meie nõutavat teavet, ei saa te tellimust esitada.
10. Veebileht, selle sisu, ülesehitus ja sisuelemendid (tekstid, graafika, pildid, heli- ja videomaterial), kuuluvad eksklusiivselt Kingitus.ee OÜ-le ja tema lepingupartneritele. Kõik õigused veebilehel esitatud mudelitele, kaubamärkidele, tootemarkidele, domeenidele, arvutiprogrammidele ja andmebaasidele, samuti autoriõigused ja sellega kaasnevad õigused veebisaidile, selle elementidele ja sellel esitatavale sisule on kaitstud. Sellele sisule antakse veebisaidil mitteainuõiguslik, tagasivõetav tavajuurdepääsu-, sirvimis- ja kasutusõigus. See litsents ei anna külastajatele mingeid muid õigusi, eriti õigust sisu kasutada ärilistel eesmärkidel. Veebisaidil pakutava sisu ja teenuste täielik või osaline kopeerimine ja/või reprodutseerimine ja/või kasutamine, olenemata sellest, kuidas seda tehakse, ilma Kingitus.ee OÜ eelneva kirjaliku loata ja/või nende partnerite loata on rangelt keelatud.