Majutus üheks ööks

Öeldakse, et üks öö pole piisavalt pikk, et kvaliteetselt välja puhata, meie tõestame sulle vastupidist. Puhka kähku aga tee seda elamuslikult! Kingi endale ja oma kaaslasele üks muinasjutuline ning meeldejääv öö!

Kui arvad, et üks öö pole piisav, siis vaadake lisaks: majutus 2-3 ööd, SPA hotellid.

Vali vaade
Tulemused: 97
Vaadatud 60 - 97

Üks öö

Puhkamise võlu on selles, et see ei pea ilmtingimata aset leidma puhkuse ajal. On võimalik end ka kosutada kõigest ühe ööpäevaga. Vahepeal piisab lihtsalt sellest lähenevast nädalavahetusest, mille jaoks te pole veel ühtegi plaani suutnud teha. Kuna kodus tiksumine või väljas jalutamas käimine ei erine sugugi igapäevasest elust, tuleks miskit uut ette võtta, aga mida? Õnneks on teil meie veebileht abiks, kust võite leida igasuguseid meeli erutavaid elamusi, mis aitaksid isegi ühe ööga teil välja puhata.

Kui aga esineb soov kogu oma nädalavahetusest mitmepäevaline puhkus luua, oleme valmis ka midagi sellist teile pakkuma. Viibides öö tünnikämpingus Rummu karjääri juures koos imetlusväärse kanuusõiduga või kinkides endale kui ka sõbrale tervist ja rõõmu Narva-Jõesuu spa hotellis, suudad kindlasti tagada ka ühe lühikese, kuid rahustava puhkuse ja seda kõike ainult ühe nädalavahetuse kulult. Säästa oma puhkusepäevad suve jaoks ning tule ja vali endale üks väike puhkus kohe ja praegu!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18