Külasta Baltikumi erilisi pealinnasid

0.0 0 tagasisidet

Külasta Baltikumi erilisi pealinnasid


Tallinn, Riia või Vilnius
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

129,99 €

129,99 €

Kirjeldus

Puhkus oma lemmikus Baltikumi pealinnas

Sind ootab lühike puhkus ühes Baltikumi pealinnas! Iga pealinn on omamoodi eriline, täis põnevat ajalugu, kultuuri ja arhitektuuri. Eesti pealinn Tallinn asub riigi põhjarannikul ning on tuntud oma kauni keskaegse vanalinna, kaasaegse arhitektuuri ja rikkaliku kultuuripärandi poolest. Läti pealinn Riia asub riigi keskosas Daugava jõe ääres ning on tuntud oma ajaloolise kesklinna, muuseumide ja kohvikute poolest. Leedu pealinn Vilnus asub riigi lõunaosas ning on samuti tuntud oma kauni vanalinna, barokkstiilis kirikute ja rikkaliku ajaloo poolest.
Vali enda lemmiklinn, meeldivaim 3-5 tärni hotell, sobivad kuupäevad ning broneeri endale hotell, mis sobib sinu vajadustele kõige paremini.

Mida kingitus sisaldab?

Kingitus sisaldab majutust üheks ööks Tallinna, Riia või Vilniuse paljudest luksuslikest hotellidest. Elamus on mõeldud kahele inimesele.

Millistes linnades saab hotelle broneerida?

Kingitusega saab hotelle broneerida Tallinnas, Riias või Vilniuses.

Kuidas broneerimine käib?

Hotellide valik on mitmekesine ja muutub sõltuvalt vabade kohtade olemasolust valitud kuupäevadel – mida varem broneerite, seda suurem on valikuvõimalus! Sisesta oma väljumiskuupäev ja sihtkoht ning broneeri mugav hotell. 1-öine peatumine kahele "Külasta Baltikumi erilisi pealinnasid" on suurepärane võimalus külastada ja tundma õppida Tallinnat, Riiat või Vilniust. Minge koos oma lemmikusse Baltikumi pealinna ja ööbige valitud hotellis – veetke erakordselt aega ja puhake argiasjadest!

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Riia või Vilnius

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Majutus 1 ööks.

Osalejad

2 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

kingitus.ee puhkus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: