Uued kingitused

Oled jõudnud kingikategooriasse, mille alla oleme kokku kogunud kõik meie valikust leitavad uued elamused. Nende hulgast võid leida kingiideid ka sellistele inimestele, kes on pealtnäha kõik huvitava juba ära proovinud.

Lisaks võid pilgu peale visata ka top 50 kingitust kategooriale, kus on välja toodud meie leheküljel müügis olevate elamuste hulgast populaarseimad. Samuti oleme loonud ka kingikategooria, kust alt leiad Eestis ainulaadseid elamusi. Elamusi, mida leiad ainult meilt.

Vaata veel: rullmassaaž, põgenemistoad.

Vali vaade
Tulemused: 103
Vaadatud 60 - 103

Uued kingitused

Kingitus.ee usub, et parimaks kingituseks pole midagi muud, kui üks unustamatu elamus! Materiaalsed kingitused võivad ajapikku muutuda ebahuvitavaks, ununeda kapipõhja või isegi katki minna. Elamused loovad aga erksaid mälestusi, mis kestavad kogu elu ning millele tagasi mõeldes tekib lausa teadmatult naeratus näole! Meie valikus on üle 1300 elamuskingituse, mille alt leiab midagi igale maitsele. Mis aga kõige tähtsam - see arv kasvab pidevalt. Erinevaid kategooriaid sirvides võid osade elamuste kõrvalt leida märgise, mis viitabki sellele, et tegemist on uue elamusega. Käesoleva kategooria olemegi loonud selleks, et kõik meie valikust leitavad uued elamused oleksid kättesaadavad ka ühest kindlast kohast.
Enamasti leiavad uued elamused ise oma tee Kingitus.ee silme ette. Seda näiteks teenusepakkujate näol, kes meiega ise tublisti ühendust võtavad. Paljud uued teenused jõuavad ka Kingitus.ee lehele läbi meie vahvate kingiekspertide, kes enda ümber uusi ja ägedaid elamusi märkavad. Muidugi on olnud ka juhte, kus on teenusepakkuja käinud meie kingipoes kohapeal, et uurida erinevate teenuste müügi kohta. Nõnda alanud vestlustest oleme saanud palju toredaid mõtteid ja ideid, mida oleme saanud samuti oma kodulehele rakendada. Viimaks ei saa me ka unustada oma kallite klientide panust, kes on meilt uurinud ühe või teise teenusepakkuja kohta. Hoiame soovitud elamustel, mida mingil põhjusel meie valikus veel pole, pidevalt silma peal - ehk ühel päeval see veel muutub!

Oma ideedest võite meile nii kliendi kui ka teenusepakkujana täpsemalt rääkida meiliaadressil info@kingitus.ee - oleme kõikidele teie mõtetele avatud!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18