Romantiline majutus

Meeldejääv romantiline majutus kallimaga SPA-s on just see, mis aitab mõista, kui hea elu tegelikult on. Miks mitte veeta meelierutav "50 Halli Varjundit" temaatiline puhkus oma kallimaga.

Vastavalt soovile valige välja endale sobiv romantiline majutus ning nautige elu täiel rinnal. Kui aga soovite muuta oma kingitust veelgi paremaks võite lisaks välja valida ka romantilise õhtusöögi või spaa paketi kahele

Vali vaade
Tulemused: 67
Vaadatud 60 - 67

Romantiline majutus

Kiire elutempo juures on vahepeal hea meelde tuletada kuhu olete jõudnud ning aeg maha võtta, et seda täielikult mõista ning nautida. Me kõik vajame vahetevahel natukene vaikust ja rahu ning aega iseendale ja oma partnerile. Selleks ei pea eraldi tähtpäeva olema. Ennast ning oma kaaslast võib poputa olenemata kuupäevast - puhkus on sama vajalik kui töö. Mõnus koosolemine kuskil majutusasutuses, väljaspool kodu, lapsi ja kohustusi, teeb head nii kehale kui vaimule. Korralik lõõgastumine annab hea tõuke edaspidisteks tegemisteks. Kes teab, äkki on võimalik uuesti kogeda neid esialgsed liblikad kõhus ning taasavastada üksteise unikaalsus ning võlu.

Kõlab hästi, kuid ei tea millest täpsemalt alustada? Tahad oma kallimat üllatada vaid kõige paremaga? Ole mureta! Siinkohal tulevad meie kingieksperid ja ulatavad sulle oma abistava käe! Oleme siia kogunud mahuka valiku erinevaid võimalusi ühiseks romantiliseks puhkuseks. Lõõgastav ja luksuslik? Ebatavaline ja kordumatu? Meelelahutuslik ja lõbus? Ühine perepuhkus või aeg paarile endale? Tundub kirju? Valik on täpselt sinu soovide järgi. Mis saaks olla parem, kui veeta aega endale kalli inimesega, kes paneb sind oma enda nahas hästi tundma ning kellele saab alati loota? Näita, et hoolid, arvestad ning armastad. Me kõik oleme seda väärt. Kingi hingele pai!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18