Puhkus kahele Piesta puhkemajas Pärnu jõe kaldal

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Puhkus kahele Piesta puhkemajas Pärnu jõe kaldal


Kullimaa, Pärnu maakond
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

275,00 €

275,00 €

Kirjeldus

Võta aega puhata, nautida ja Soomaad avastada

Paar ööd ja päeva linnamelust eemal - võta aega põneva Soomaa piirkonna avastamiseks ja mõnusate maitsete nautimiseks. Pärnu jõe kaldal Piesta Kuusikaru talus asuv kaasaegne puhkemaja on ideaalne peatuspaik kahele. Piesta puhkemaja on naljatamisi nimetatud Pärnumaa pisemaks hotelliks, kus on mõnus puhata igal ajal - imelised suvehommikud, udused sügisõhtud, talvine võlumaailm ja kevadine looduse ärkamine koos viiendaks aastaajaks kutsutava suurveega on siin käegakatsutavad. Soodsates ilmaoludes on virgutav alustada päeva väikese suplusega Pärnu jões. Soomaa matkaradadel ja veeteedel kulgemise järel on eriti nauditav lõõgastuda puuküttega saunas, mille saad ise just oma soovi kohaselt soojaks kütta.
Piesta Kuusikaru talul on lisaks majutusele pakkuda muudki. Lahke pererahvas jagab rõõmuga inspireerivat talulugu ning pakub degusteerimiseks kohapeal valmistatud Piesta õunamaitseid.

Mida kingitus sisaldab?
 

• 2 ööd majutust Piesta puhkemajas kahele
• Hommikusöögid talukohvikus
• Sauna kasutust
• Ringkäiku talus koos peremehe või perenaisega
• Piesta maitsete degusteerimist

Kingitus sobib kõigile, kes vajavad puhkust oma argirutiinist ning tunnevad rõõmu Eestimaa loodusest.

KINGITUSEST

Asukoht

Kullimaa, Pärnu maakond

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Majutus 2 ööks.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
NB! Tegemist on majutusteenusega, mille hind on hooajaliselt muutuv seega hinnagarantii majutusteenusele ei laiene.
Pane tähele, et Piesta puhkemajas ei ole kööki.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Piesta

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta