2-3 ööd

Soovid argielust eemale pääseda ja veeta nädalavahetus kahekesi? Otsid kallimale romantilist kingitust, kus ta saaks end välja lülitada, pingeid maandada ja oma patareisid laadida? Või vajad hoopiski minipuhkust perega? Selleks on ideaalsed 2-3 päevased erinevad majutuspaketid, mis asuvad Eesti ja naaberriikide kaunimates kohtades! Veetke oma nädalavahetus kahekesi just nii, nagu teile meeldib - kas aktiivselt adrenaliini süstides või spaas lõõgastudes.

Vaata ka: spaa majutused ja majutus üheks ööks.

Vali vaade
Tulemused: 22

2-3 ööd minipuhkust

Minipuhkus on hea mõte igal aastaajal, sest rutiinist eemale saamine on stressirohketel aegadel hädavajalik. Hiljem tagasi tulles on uutele katsumustele värske ja puhanud enesetundega hoopis parem vastu astuda. Lisaks on kurnavatel hetkedel pere või kallimaga ajaveetmine uues keskkonnas hea viis välismaailmast natukeseks eemalduda. Puhkusel saad muidugi ka ennast paremini tundma õppida - kogu aeg tööd rabades võid olla unustanud enda hobid ja meelepärased tegevused. Tegelikult peaksime ennast rohkem väärtustama, sest meis on nii palju rohkemat, kui see, millega raha teenime. Paariks päevaks koduseinte vahelt väljapääsemine võib anda ka inspiratsiooni, sest igapäevastest harjumusest välja murdmine on väljakutseid esitav. Kui kingid kellelegi minipuhkuse, siis tegelikult annad sa talle väärtuslikku aega enda patareide laadimiseks.

Enda armsamale taolise paketi kinkimine on samuti väga romantiline ning näitab, et hoolid temast väga. Koos saate avastada uusi kohti, leida taas üksteist ja vähemalt mõneks ajaks unustada tähtsad tööasjad. Lisaks kodumaistele puhkustele on Kingitus.ee valikus ka erinevad Läti ja Leedu hotellid, kus mõnusalt aeg maha võtta. Kingi oma perele, kallimale või mistahes tuttavale mõnus nädalavahetus, kus saate nautida üksteise seltskonda, peatades hetkeks aeg. Nii tugevdate omavahelist sidet, saate välja puhata ja avastada imekauneid uusi kohtasid. Värske peaga probleemide lahendamine läheb tõenäoliselt samuti kiiremini. Stressivabad inimesed on õnnelikud - kingi enda lähedastele rõõmu.

Kas oled aktiivse eluviisiga? On aeg veeta nädalavahetus kahekesi!

Lõpuks ometi on käes puhkus, kuid sa ei tea, kus seda veeta? On aeg teha puhkuseplaane! Võta aeg maha ja veeda nädalavahetus kahekesi. Puhka argiaskeldustest ja veeda kvaliteetaeg oma lähedastega! Vali unustamatu koht, mis tagab korraliku lõõgastuse ja jääb teile pikaks ajaks meelde. Meie lehel on suur valik hotelle, kortereid ja spaasid üle kogu Eesti. Sellele lisaks leiab nädalavahetuse pakkumisi ka naaberriikidest Soomest ja Lätist ning kogu Euroopast.

Kaks ööd kahele elegantses tipptasemel teenindusega neljatärnihotellis Bellevue Park Hotel Riga pakub imelist linnapuhkust kaunis Riias. Äriklassi tuba, pudel vahuveini, puuviljakorv, hommiku- ja õhtusöök Itaalia restoranis PRIMAVERA, mille terrassilt saab soojal aastaajal nautida vaadet Riia panoraamile… Mõnus aeg kahekesi siinsamas, aga hoopis teises keele- ja kultuuriruumis. Minipuhkus Riias sobib kingitusena ema-isa pulma aastapäevaks või koos kallimaga argielust põgenemiseks.

Lihtsalt vali meie veebilehelt soovitud nädalavahetuse elamus ja kohale jõudes saad keskenduda mõnusale lõõgastumisele. Vaata nüüd meie nädalavahetuse pakkumisi ja planeeri oma puhkus võluvas kohas. Vaata ka kingitused kahele kategooriat.

Kus veeta nädalavahetus kahekesi?

Mõnele meeldib aktiivne linnapuhkus koos oma lähedastega, teistele rahulik puhkus looduse keskel ja kolmandad armastavad uurida väiksemate linnade ja alevike vaatamisväärsusi. Ükskõik millisesse gruppi sa ka ei kuuluks - meil on parim kingitus kahele.

Puhkus kahele Piesta puhkemajas Pärnu jõe kaldal Soomaa lähedal annab võimaluse linnast maale minna ja kahekesi loodust imetleda. Siin on imelised suvehommikud, udused sügisõhtud, talvine võlumaailm ja kevadine looduse ärkamine koos viiendaks aastaajaks kutsutava suurveega. Puhkus Soomaal on hea kingitust paarile, kelle hing igatseb liiklusmüra asemel linnulaulu ja veevulinat. Nädalavahetus kahekesi on suurepärane võimalus oma akusid laadida, võtta puhkust igapäevastest ülesannetest ja, mis kõige tähtsam, lõbutseda koos oma kallimaga. Selline kingitus on tõeline unistuse täitumine!

Kus veeta romantiline nädalavahetus kahele?

Romantilise nädalavahetuse saab veeta mitmel erineval viisil. Üheks võimaluseks on mõnuleda luksuslikus hotellis või privaatses korteris. See teeb lihtsaks jõudmise linna suurimate ja huvitavamate vaatamisväärsuste juurde või veetmaks vaikseid ja lõõgastavaid hetki looduse rüpes. Kuidas on kõige parem veeta romantilist nädalavahetust? See sõltub sellest, mis teile mõlemale meeldib. Veetke oma vaba aega koos jalutades, sporti tehes, matkates või ujudes. Suurepäraselt sobivad ka kinos käik, spaa külastus või maitsev õhtusöök romantilises restoranis.


Imeline spaapuhkus kaheks ööks Saaremaal Grand Rose Spa Hotel'is on iga romantiku unistus. Lõõgastav duaalmassaaž, hommikusöögid voodis ning veemõnud spaakeskuses - mida hing veel ihkab! Puhkus kuurortlinnas on ideaalne kingitus näiteks sõpradele pulmadeks või oma kallimale tähistamaks teie suhte aastapäeva. Romantiline nädalavahetus on ühine seiklus, mis laseb nautida elamusi kahekesi. Mõnikord on sihtkoha valikust olulisem, lihtsalt võimalus olla koos oma armastatud inimesega!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18