2-3 ööd

Otsid kallimale romantilist kingitust, mille raames oleks tal võimalus ennast välismaailmast välja lülitada, pingeid maandada ja oma patareisid laadida? Või vajad hoopiski minipuhkust perega? Selleks on ideaalsed just erinevad majutuspaketid, mis asuvad Eesti ja naaberriikide kaunimates kohtades. Kui aga leiad, et see pole päris sinu tassike teed, siis vaata ka kindlasti üle äärmiselt lõõgastavad spaa majutused  ja paketid, millesse kuulub vaid üks öö majutust.

 

Vali vaade
Tulemused: 14

2-3 ööd

Minipuhkus on hea mõte igal aastaajal, sest rutiinist eemale saamine on stressirohketel aegadel hädavajalik. Hiljem tagasi tulles on uutele katsumustele värske ja puhanud enesetundega hoopis parem vastu astuda. Lisaks on kurnavatel hetkedel pere või kallimaga ajaveetmine uues keskkonnas hea viis välismaailmast natukeseks eemalduda. Puhkusel saad muidugi ka ennast paremini tundma õppida - kogu aeg tööd rabades võid olla unustanud enda hobid ja meelepärased tegevused. Tegelikult peaksime ennast rohkem väärtustama, sest meis on nii palju rohkemat, kui see, millega raha teenime. Paariks päevaks koduseinte vahelt väljapääsemine võib anda ka inspiratsiooni, sest igapäevastest harjumusest välja murdmine on väljakutseid esitav. Kui kingid kellelegi minipuhkuse, siis tegelikult annad sa talle väärtuslikku aega enda patareide laadimiseks.

Enda armsamale taolise paketi kinkimine on samuti väga romantiline ning näitab, et hoolid temast väga. Koos saate avastada uusi kohti, leida taas üksteist ja vähemalt mõneks ajaks unustada tähtsad tööasjad. Lisaks kodumaistele puhkustele on Kingitus.ee valikus ka erinevad Läti ja Leedu hotellid, kus mõnusalt aeg maha võtta. Kingi oma perele, kallimale või mistahes tuttavale mõnus nädalavahetus, kus saate nautida üksteise seltskonda, peatades hetkeks aeg. Nii tugevdate omavahelist sidet, saate välja puhata ja avastada imekauneid uusi kohtasid. Värske peaga probleemide lahendamine läheb tõenäoliselt samuti kiiremini. Stressivabad inimesed on õnnelikud - kingi enda lähedastele rõõmu.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta