Romantiline puhkusepakett kahele Grand Rose SPA Hotellis

0.0 0 tagasisidet

Romantiline puhkusepakett kahele Grand Rose SPA Hotellis


Kuressaare
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

409,00 €

409,00 €

Kirjeldus

Üllatage iseennast ja oma kallimat puhkusega Grand Rose SPA Hotellis!

Roosi-romantilises miljöös viibimine lööb tunded lõkkele. Teil on võimalus nautida lõõgastavaid hoolitsusi, spaamõnusid ja erakordseid maitseelamusi teineteisest lahkumata. Nendest päevadest jäänud mälestused soojendavad teie südameid veel kaua!

Kuressaare kesklinnas asub eksklusiivne 130-kohaline Grand Rose SPA Hotel koos luksusliku spa- ja saunakeskusega Rosaarium. Eriprojekti järgi valminud hotellis on ühildatud uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk. Hotelli spa- ja saunakeskus moodustab ühtse terviku, kus basseinid, saunad, hoolitsuste toad ja lobby-baar asuvad üksteise vahetus läheduses. Nii võib hoolitsuseks valmistuda tulikuumas Jaapani vannis värskelt pressitud apelsinimahla nautides. Saunakeskuses on külastajate päralt soome ja aurusaun ning sanaarium. Lisaks on võimalik valida rohkem kui 50 erineva hoolitsuse vahel.

Mida kingitus sisaldab?

• baldahhiinvoodiga kahekohalist tuba armunutele
• 2 romantilist hommikusööki voodis
• duaalmassaaži 60min
• värskendavat kätehoolitsust või värskendavat jalgadehoolitsust kummalegi
• Õhtusöögi kinkekaart 25€ väärtuses
• eksootilise spaa- ja saunakeskuse Rosaarium piiramatut kasutamist


KINGITUSEST

Asukoht

Kuressaare

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

Majutus 2 ööks.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

NB! Tegemist on majutusteenusega, mille hind on hooajaliselt muutuv seega hinnagarantii majutusteenusele ei laiene.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Grand Rose Spa Hotel

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta