Pasta, pitsa ja kunst - naudi Itaalia pärle

0.0 0 tagasisidet

Pasta, pitsa ja kunst - naudi Itaalia pärle


Itaalia
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

149,99 €

149,99 €

Kirjeldus

Kaheöine puhkus Itaalias

Itaalia on tuntud oma maitsva köögi, ajalooliste linnade ja kultuuripärandi poolest. Külasta näiteks pitsa sünnipaika Napolit, kus lisaks maailmakuulsale Napolitana pitsale, leiad ajaloolised Pompei varemed. Teine populaarne puhkusekoht Itaalias on Rooma, kus otseloomulikult ootavad külastajaid vaatamisväärsused nagu Colosseum, Vatikan ja Trevi purskkaev. Kultuurihuviliste lemmikpaik Itaalias on Firenze oma kunstimuuseumidega ning arhitektuuriga. Lisaks on Firenze Toscana piirkonna keskus, kus saab nautida maailmakuulsat Toscana toitu. Kaugemale reisida soovijatele on parim koht Sitsiilia, mis on tuntud oma rikkaliku köögi poolest, sealhulgas mereandide, araabia mõjutuste ja magustoitude poolest.
Selle kingitusega on sul võimalus valida endale meeldivaim hotell ükskõik millises Itaalia linnas. Leia sobivad kuupäevad ning broneeri endale hotell, mis sobib sinu vajadustele kõige paremini.

Mida kingitus sisaldab?

Kingitus sisaldab majutust kaheks ööks Itaalia paljudest hotellidest. Elamus on mõeldud kahele inimesele.

Millistes linnades saab hotelle broneerida?

Kingitusega saab hotelle broneerida üle kogu Itaalia.

Kuidas broneerimine käib?

Hotellide valik on mitmekesine ja muutub sõltuvalt vabade kohtade olemasolust valitud kuupäevadel – mida varem broneerite, seda suurem on valikuvõimalus! Sisesta oma väljumiskuupäev ja sihtkoht ning broneeri mugav hotell. Kaheöine peatumine kahele "Pasta, pitsa ja kunst - naudi Itaalia pärle" on suurepärane võimalus külastada ja tundma õppida Itaaliat. Minge koos imekaunisse Itaaliasse ja ööbige valitud hotellis – veetke erakordselt aega ja puhake argiasjadest!

KINGITUSEST

Asukoht

Itaalia

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Majutus 2 ööks.

Osalejad

2 inimest

Ilm

Iga ilmaga ja igas olukorras

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

kingitus.ee puhkus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: