Puhkus maalilises Turu saarestikus

0.0 0 tagasisidet

Puhkus maalilises Turu saarestikus


Soome
1-8 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

1089,00 €

1089,00 €

Kirjeldus

Sõpradega Soome!

Veeda nädalalõpp maalilises Turu saarestikus! Tunnise autosõidu kaugusel on Turku, Naantali Muumimaa, Rauma, Uusikaupunki, Kustavi ja kõik mis neis kohtades põnevat on.

Merikoivula on suurepärane koht lastele kalapüüki ja selle valmistamist õpetada. Kes kalaga ei taha tegeleda, selle jaoks on mänguplatsid, spordi- ja tenniseväljakud.

Villad on 1,5 kordsed, mahutavad kuni kaheksa inimest ja on seega ideaalsed nii kahe pere ühiseks reisiks kui ka kalapüügiseltskonna majutuseks. Villa esimesel korrusel on kolm magamistuba, teisel üks magamistuba ja sohvanurk. Kõik voodid on majaplaanil märgitud küll eraldi, kuid on hõlpsasti kokku lükatavad. Avatud köögiga elutoas saate nautida kaminasoojust ning maast laeni aknast imelist metsavaadet. Kaasaegne köök on sisustatud kvaliteetse köögitehnika ja varustatud lauanõudega. Söögilaua taha mahub istuma kuni kaheksa inimest. Kõikides villades on olemas TV ja tasuta internet. Villades saab lõõgastuda 90-kraadises Soome saunas, mille eestimaine elektrikeris HUUM pakub ainulaadset saunakogemust. Seal segunevad tuhande aasta vanused traditsioonid ja tänapäevane põhjamaine disain.

Puhkepäeva lõpuks saab mõnusalt aega viita Villa 50 m² suurusel ja osaliselt varikatusega kaetud terrassil kas grillides või niisama puhates. Ja mitte niisama grillides, vaid Villade külaliste käsutuses on keraamilised Kamado Joe grillid ning ka üks kott sütt.

PS! Üks seitsmest villast on sobilik ka piiratud liikumisvõimega külalistele ja see erineb teistest villadest kaldtee ning suurema WC poolest.

Mida kingitus sisaldab? Ööbimist kaheks ööks kuni kaheksale inimesele Kalastus- ja puhkekülas Merikoivula. Kinkekaarti saab kasutada reedest pühapäevani.

KINGITUSEST

Asukoht

Soome

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 ööd.

Osalejad

1-8 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

NB! Tegemist on majutusteenusega, mille hind on hooajaliselt muutuv seega hinnagarantii majutusteenusele ei laiene.
Check-in alates 15:00.
Check-out hiljemalt 12:00.
Suitsetamine on majades keelatud.
Kaks väikest lemmiklooma on lubatud eelneval kokkuleppel ja lisatasu eest.
Majutuse hinnas sisaldub: sõudepaadi kasutus, voodipesu, käterätid, majutusjärgne koristus, kaminapuud, 1 kott grillsütt. NB! Hinnas sisalduv koristusteenus ei sisalda nõude pesemist ega prügi väljaviimist.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kalastus- ja puhkeküla Merikoivula

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: