Spaa pakett kahele “Turgutus Pärnus”

Järele proovitud!
4.4 35 tagasisidet

Spaa pakett kahele “Turgutus Pärnus”


Pärnu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

165,00 €

165,00 €

Kirjeldus

Mõnus puhkusepakett on loodud kõigile sauna- ja veemõnude hindajatele!

Estonia Spa hotellid asuvad kaunis kuurortlinnas Pärnus. Pärnu märksõnadeks on parkide rohelus, lõputud pärnade alleed, soe ning soolane meri, valkjas-kuldne rannaliiv, muul, hubased kohvikud, festivalid, kontserdid, tervis ja reipus.

Estonia Medical Spa Hotell paikneb Pärnu ajaloolises villaderajoonis jalutuskäigu (1 km) kaugusel kesklinnast. Hotell pakub nii lõõgastus- kui ka ravipakette, iluteenusi ning tervisekosutuseks mõeldud protseduure. Samuti saab termides nautida sauna- ja veemõnusid.

Mida kingitus sisaldab?

• 1 öö majutust Estonia Medical standard kahekohalises toas
• Õhtu- ja hommikusöök restorani buffet-lauas
• Estonia Spa Termide külastus kogu päev E-P 7:30- 21:30


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 päev.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Perioodil 22.06-11.08 tuleb maksta 20 euri öö kohapeal juurde. Vajalik eelnev broneerimine! Pakett algab saabumisega alates kell 15.00 ja lõpeb lahkumisega kell 12.00. Kõik paketisisesed teenused kehtivad lahkumispäeval kuni kella 12.00-ni.

NB! Tegemist on majutusteenusega, mille hind on hooajaliselt muutuv seega hinnagarantii majutusteenusele ei laiene.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Estonia Medical Spa & Hotel

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.4 35 tagasisidet

Järele proovitud!

Katrin
Katrin

Tõeline turgutus!

Estonia Medical Spa jättis kohe väga hea mulje. Hea asukoht, spaa ise on suur ja ilus, toad puhtad ja mõnusad. Teenindus on väga meeldiv. Esmakordse spaa-külastajana ei pea kindlasti kartma, kõigile küsimustele saab vastused. Termides on palju basseine ja mullivanne erineva temperatuuriga. Ka saunade valik on mitmekesine. Eriliseks lemmikuks sai mul aurusaun. Kuna basseinide, vannide ja saunade valik on küllalt suur, siis leiavad kõik enda jaoks midagi. Avastasmisrõõm ja lõõgastus käsikäes!

Miks seda elamust kogeda:
• sobib kõigile
• suurepärane lõõgastus
• suurepärane teenindus

 


Kliendid on öelnud

Urmas Paulus

Väga hea!

Arti

Kõik oli suurepärane.

Maie

Jäime külastusega väga rahule. Otsus minna tuli viimasel hetkel aga sellest hoolimata leidis hotell meile sobiva lahenduse ja kõik sujus. Hea oli see, et majutus ja Spa olid samas hoones, ei pidanud lastega kuskilt teisest majast sinna seiklema. Söögid olid väga maitsvad ja Spa osa jättis igati hea mulje. Teenindus oli tasemel ja sõbralik.

Heidi Raudsepp

Muljed olid väga positiivsed.Termid olid lihtsalt super.Parkimisega oli küll väiksed probleemid,et hotelli ees ei olnud kohti ja sisenesime Termide kaudu ja ei saanud aru kuhu peab minema,aga Termidest juhatati abivalmilt kohale.Tahame kindlasiti uuesti külastada.

Tiina Ilmjärv

Hea ja rahulik koht puhkuseks. Aitäh!

Vaadatud 5 - 6

Soovitame vaadata ka: