Kingitused Jõelähtme vallas

Otsid seiklusi väljaspool Tallinna, aga ei soovi liiga kaugele sõita? Jõelähtme vald on parim koht seikluslikke elamuskingituste jaoks. Nii suvel kui ka talvel saab siin aktiivselt aega veeta ning nautida imelisi vaateid. Kingi unistuste puhkus juba täna! Elamuskingitus laseb su lähedasel aja maha võtta ja elu nautida.


Ei leidnud siit sobivat kingitust? Vaata ka: kingitused Tallinnas.

Vali vaade

Kingitused Jõelähtme vallas

Jõelähtme vald, Tallinnast idas asuv omavalitsusüksus, on sihtkoht, kus põimuvad looduslik ilu ja ajalooline rikkus. Siin asub Eesti üks kauneimaid ja vanimaid kirikuid – Jõelähtme kirik, mille ajalugu ulatub tagasi 13. sajandisse. Lisaks sellele leiab siit unikaalse Rebala muinsuskaitseala, kus saab tutvuda Eesti vanimate kivikalmetega. Valla haldusalasse kuulub üheksa väikesaart.


Jõelähtme vald on aktiivse puhkuse armastajate paradiis. Neid, kes otsivad seiklust ja sportlikke väljakutseid, rõõmustab Kostivere karstiala ja Jägala juga, kus saab matkata ja nautida imekauneid vaateid. Jõelähtme golfiklubi pakub suurepäraseid võimalusi golfimänguks keset maalilist loodust. Talvekuudel on piirkond ideaalne murdmaasuusatamiseks ja muude talispordialade harrastamiseks. Tule ja avasta Jõelähtme vald – koht, kus loodus, ajalugu ja seikluslikkus kohtuvad, et pakkuda unustamatuid elamusi igal aastaajal!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18