LASKMINE

Kui sinul või su sõbral lähevad silmad adrenaliini lõhna peale särama, siis laskmine võiks olla just see õige adrenaliini ammutamise viis. Laskmine õhk- ja tulirelvadest, koolitused, jahilaskmine ja palju muud.

Kui see pole päris sinu teema, siis vaata lisaks: kardisõit, põgenemistuba, kanuumatkad, seikluspark.

Vali vaade
Tulemused: 47

Laskmine käsirelvadest

Aktiivsetele inimestele annab edasiviivat energiat see, kui nad saavad tegeleda millegagi, mis täidab nende seiklusjanu. Osadel piisab selle janu kustutamiseks väiksemast adrenaliinisutsakast, teistel tuleb aga vastu astuda suurematele hulljulgustele. Inimesed, kes tegutsevad rohkem, on uuringute kohaselt nii füüsiliselt kui ka vaimselt palju tervemad. Aktiivsete elamuste kinkimine on parajasti sobiv näiteks neile, kes selliste tegevustega on harjunud. Teisalt, kui otsustad säärase kingi teha pealtnäha rahulikumale inimesele, siis ei ole ka selles midagi halba. Head teeb see igal juhul - adrenaliinilaks on väga tervislik, muudab inimese perspektiive ja pakub igapäevaelule vaheldust. Usume, et meie kingivaliku hulgast leiad midagi nii väiksematele ekstreemsusearmastajatele kui ka täiesti kartmatutele hulljulgetele.

Aktiivse puhkuse kategoorias on erinevaid laskmisi, ratsutamisi, seiklusparkide külastamisi ja omajagu on ka selliseid elamusi, mida saab kogeda vees. Kingituse teeb heaks wow-efekt ja üllatusmoment, mis selle avamisel tekib. Siit valitud kingitusega on need kaks kindlasti garanteeritud. Ja tegelikult - aktiivne puhkus ja meelelahutus on midagi, mida võiks iga inimene korra elus vähekenegi proovida. Polegi vahet, kas soovid kinkida midagi, mida teha üksi, kahekesi või lausa terve seltskonnaga, sest usume, et meilt leiavad kõik sobiva variandi. Vali välja kink, oota kingisaaja ahhetust ja ole õnnelik selle üle, et said tuua kellegi ellu kärutäis rõõmu ja uusi elamusi.

Laskmine käsirelvadest - ideaalne kingiidee

Lasketiirus laskmine on põnev ja adrenaliinirohke elamus, mis teeb sellest suurepärase kingiidee neile, kes otsivad midagi erilist ja meeldejäävat. Kingitus.ee pakub mitmekülgseid laskmise elamusi nii õhk- ja käsirelvadest kui ka jahilaskmist. Laskmise põnevust saab kogeda ohutus ja professionaalselt juhendatud keskkonnas. Lisaks laskmisele on võimalik osaleda ka relvaloa taotleja koolitustel. Lasketiiru kinkekaart on ideaalne kingitus seiklust ja väljakutseid armastavale sõbrale või pereliikmele. Kingitus pakub ainulaadset võimalust arendada täpsust ja keskendumisvõimet ning tutvuda erinevate käsirelvadega. Olgu see siis sünnipäev, isadepäev või lihtsalt sõbrale üllatuse valmistamine, laskmine on kingitus, mis garanteerib erutava ja meeldejääva kogemuse.

Lasketiiru kinkekaart

Kas otsid ekstreemset meelelahutust? Tere tulemast lasketiiru! Vali oma lemmikrelv ja läbi lasketreening professionaalse juhendaja käe all. Adrenaliin, põnevus, osavuse ja täpsuse arendamine - lasketiiru kinkekaart pakub võimalust end proovile panna ning lasta erinevatest ja põnevatest käsirelvadest.

Taktikalise Laskmise Keskuse laskmispakett kahele annab võimaluse jagada adrenaliinirohket kogemust koos sõbra, isa või lapsega ning teha väikese omavahelise võistluse. 7 relva, 100 lasku, ohutustehnika koolitus, turvavarustus, instruktor - veeda unustamatu kvaliteetaeg kahekesi!

Tulika Õhkrelva Lasketiirus saad testida oma täpsust ja sihtimisvõimet. Sul on erakordne võimalus proovida erinevaid õhkrelvi või iidset relva - vibupüssi, mis kujutab endast automatiseeritud vibu. Kingitus on sobilik igale inimesele, kes naudib adrenaliinirohkeid tegevusi või on avatud uutele ja põnevatele kogemustele.

Männiku jahilasketiirus saad end proovile panna punaste lendavate taldrikute pihta tulistamises. Jahilaskmine on praktiliselt ainus laskmisala, kus märgi tabamine lõhub päriselt midagi ära. See sport pakub põnevust ja närvikõdi nii laskjale kui ka pealtvaatajatele.

Kui palju maksab lasketiiru külastus?

Kingitus.ee pakub erineva hinnaga laskmispakette. Lasketiiru hinnad varieeruvad sõltuvalt paketi tüübist, ulatudes soodsatest tutvustavatest sessioonidest kuni edasijõudnute pakettideni. Soodsamad on vibust ja õhkrelvadest laskmise paketid, mille hinnad on umbes 30 € juures. Käsirelvadest laskmine maksab natuke rohkem ning eksklusiivsed laskmispaketid edasijõudnutele on kallimad, pakkudes põnevamaid relvi või rohkemaid laske. Hinnad varieeruvad sõltuvalt paketi tüübist, relvade valikust ja osutatavate teenuste hulgast. Iga pakett sisaldab professionaalset juhendamist ja kõiki vajalikke ohutusvahendeid, tagades nii turvalise kui ka nauditava kogemuse. Täpse hinna leidmiseks ja lasketiiru külastuse broneerimiseks külasta Kingitus.ee veebilehte. Siin saad tutvuda erinevate laskmispakettidega ning valida elamus, mis sobib sinu vajaduste ja eelarvega. Parim kingiidee - laskmine käsirelvadest!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18