Laskmine käsirelvadest SWAT pakett

Järele proovitud!
5.0 324 tagasisidet

Laskmine käsirelvadest SWAT pakett


Tallinn, Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Erilised relvad, eriline taktika

Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas. Teid juhendavad Eesti parimad spetsialisti. Kokku 50 lasku.

Mida kingitus sisaldab? 

• Ruger MK3.-  Kaliiber .22lr. - Ruger MK3 koos summutiga. Eriüksuste poolt kasutatav vaiksete operatsioonide relv. 10 lasku
• Püstol Glock 17 - Maailmakuulus 9mm püstol. Relv on pooleldi plastikust ja on kasutusel paljudes riikides jõustruktuuride relvana. 10 lasku.
• Püstol-karabiin Glock 17 - Kaliiber 9x19. - Poolautomaatne Glocki karabiin koos punatäppsihikuga. Laseb sinna, kuhu punatäpp suunatud. 10 lasku.
• Vintpüss M4 - Kaliiber 5,56x45. - M4 taktikaline karabiin koos holograafilise sihikuga. Ameerika jalaväe kõrgtehnoloogiline poolautomaatrelv, mida kasutatakse nii tavasõdurite kui eriüksuste poolt. Kuuli algkiirus on üle kilomeetri sekundis! 5 lasku.
• Snaipripüss Walther G22 - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku. (Tartu)
• Snaipripüss Ruger 10/22 - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku. (Tallinn)
• Poolautomaatne sileraudne püss - Kaliiber 12. - Tõeline kahur. Laseb nii kiiresti kui jõuab sõrm päästikule vajutada. 5 lasku.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta, kuid nõutav alam vanusepiir on 12. eluaastat (k.a).
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Taktikalise Laskmise Keskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 324 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Sigrid
Sigrid

Elamus, mis tekitab sõltuvust!

Minu elu parimad elamused on ikka alanud lausega „ma vist ei julge“. Suur hirm valdas mind ka Tartu Taktikalise Laskmise Keskuse ukse taga, mil mu peas oli taas seesama „ei julge“ mõte. Kuna ma ei olnud kunagi laskmas käinud, kartsin tohutult, et midagi läheb valesti. Nii, kui aga esimese lasu teinud olin, kadus minu hirm. Tunne oli super! Mulle väga meeldis, et kõik selgitati põhjalikult ära, igat relva tutvustati hästi ning räägiti mõni fakt ka lisaks. Turvaliseks muutis laskmise veel see, et enne laskmist kontrolliti üle nii keha kui ka käte asend. Kogu korraldus oli suurepärane ning soovitan seda kindlasti kõigile! Minge ja te ei kahetse!

Miks seda elamust kogeda?
• Mõnus adrenaliinilaks
• Suurepärased instruktorid
• Meeldejääv elamus, mida tahaks kogeda veel ja veel


Kliendid on öelnud

Henrik

Meeldivad ja asjalikud inimesed. Äge elamus.

Eddy

Jäin kingitusega väga rahule. Hea meelega oleks veel läinud. Aitäh

Rene

Ülimalt äge ja kõik oli täpselt nii nagu ootasin!

Priit Tammik

Väga asjalik üritus, asjatundlik juhendaja. Jäin elamusega rahule.

Taivar

Suurepärane! Olen käinud ka varasemalt laskmas, kuid see oli elamus omaette! Külastasin Tartu tiiru. Väga meeldis instruktor Teet juhendamine ja see kuidas rääkis ka teiste relvade ajaloost. Käisin koos neiuga, neiu sai väga hea elamuse sammuti. Suurepärane kingitus ja veel parem elamus! =)

Vaadatud 5 - 8

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta