Kingitused Saaremaal

Ilusad rannaääred, kadakased metsad, suvine päike - jutt käib muidugi ainulaadsest Saaremaast! Päikesepealinnas leiab tegevusi spaahoolitustest safarisõitudeni. Vali oma kingisaajale elamus Eesti suurimal saarel, millega on garanteeritud äärmiselt mitmekülgne puhkus. Saada sõber või mine koos seltskonnaga linalakk-neidu otsima! Kui aga kardad, et Saaremaa jääb liiga kaugeks sihtkohaks, siis vaata ka näiteks kingitusi Harjumaal, kingitusi Tartus ja kingitusi Pärnus.

 

Vali vaade
Tulemused: 106
Vaadatud 60 - 106

Kingitused Saaremaal

Saaremaa - koht, kus on hingematvalt ilus loodus, hästi säilinud ajaloolised kohad ja kohalike omapärane kõnepruuk. Teame ju kõik, et Eesti suurima saare peamisteks sümboliteks on kadakad ja muidugi ka dolomiit, millest valmivad paljud suveniirid. Saarlased on äärmiselt uhked oma erisuste üle, oma päristolu üle ollakse uhked. Kunagi, kui eesti keel oli alles arengujärgus, otsustas tähtis haridustegelane Otto Wilhelm Masing saarlastele suure karuteene teha. Nimelt võttis ta kasutusele õ-tähe, mida on saarlastele tänase päevani raske hääldada. Paljud suudavad mandrikaid ära petta, kuid leidub ka neid, kes rõhutavad eriti armsaks saanud ö-tähte, näidates oma saare juuri.

Saaremaad seostatakse ka viikingirahvaga, peamiselt nende sõjakuse tõttu, kuid ka ajalooannaalides seisab selgelt kirjas, et saarlased käisid skandinaavlaste eeskujul röövretkedel. Nendelt on üle võetud ka paljud tänaseni kestma jäänud traditsioonid. Saaremaa rikas ja mitmekesine loodus on maailmas ainulaadne. Juba Kaali meteoriidikraatrite välja tulevad turistid kaugetest maadest uudistama. Saaremaa on tõesti parim koht puhkamiseks. Kingitus.ee valikust leiad palju elamusi mida oma lähedastele kinkida, andes võimaluse imelise saarega tutvumiseks. Tegevusi leidub igas vanuses puhkajatele. Saaremaale sõit on küll natukene aeganõudev, kuid nii ehk saadki lisada puhkusele lisaväärtust. See annab ka tunnet nagu sõidaks välismaale. Vali kingitus, mis viiks inimese täiesti uude keskkonda, sest üks õige eestlane on Saaremaal vähemasti korra käinud!

 

 

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta