Meelelahutus ja tegevused Saaremaal

Mida teha Saaremaal? Ilusad rannaääred, kadakased metsad, suvine päike - siin leiad tegevusi spaahoolitsustest safarisõitudeni. Saada sõber, puhka üksi või mine koos seltskonnaga linalakk-neidu otsima!

Parima meelelahutuse ja tegevused Saaremaal toob teieni Kingitus.ee.

Vali vaade
Tulemused: 107
Vaadatud 60 - 107

Kingitused Saaremaal

Saaremaa - koht, kus on hingematvalt ilus loodus, hästi säilinud ajaloolised kohad ja kohalike omapärane kõnepruuk. Teame ju kõik, et Eesti suurima saare peamisteks sümboliteks on kadakad ja muidugi ka dolomiit, millest valmivad paljud suveniirid. Saarlased on äärmiselt uhked oma erisuste üle, oma päristolu üle ollakse uhked. Kunagi, kui eesti keel oli alles arengujärgus, otsustas tähtis haridustegelane Otto Wilhelm Masing saarlastele suure karuteene teha. Nimelt võttis ta kasutusele õ-tähe, mida on saarlastele tänase päevani raske hääldada. Paljud suudavad mandrikaid ära petta, kuid leidub ka neid, kes rõhutavad eriti armsaks saanud ö-tähte, näidates oma saare juuri.

Saaremaad seostatakse ka viikingirahvaga, peamiselt nende sõjakuse tõttu, kuid ka ajalooannaalides seisab selgelt kirjas, et saarlased käisid skandinaavlaste eeskujul röövretkedel. Nendelt on üle võetud ka paljud tänaseni kestma jäänud traditsioonid. Saaremaa rikas ja mitmekesine loodus on maailmas ainulaadne. Juba Kaali meteoriidikraatrite välja tulevad turistid kaugetest maadest uudistama. Saaremaa on tõesti parim koht puhkamiseks. Kingitus.ee valikust leiad palju elamusi mida oma lähedastele kinkida, andes võimaluse imelise saarega tutvumiseks. Tegevusi leidub igas vanuses puhkajatele. Saaremaale sõit on küll natukene aeganõudev, kuid nii ehk saadki lisada puhkusele lisaväärtust. See annab ka tunnet nagu sõidaks välismaale. Vali kingitus, mis viiks inimese täiesti uude keskkonda, sest üks õige eestlane on Saaremaal vähemasti korra käinud!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18