Kuninglik ilutulestik professionaalilt

0.0 0 tagasisidet

Kuninglik ilutulestik professionaalilt


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

1200,00 €

1200,00 €

Kirjeldus

Kuningliku ilutulestik erilise sündmuse puhul

Olgu selleks eriliseks tähtpäevaks pulmad, sünnipäev, aastavahetus, firmapidu või mõni muu tähtis päev. Ideaalse punkti aitab lisada professionaalse pürotehniku poolt korraldatud ilutulestiku show. Pole vahet, kas unistad klassikalisest võimsate pommidega vaatemängust, romantilisest mõisailutulestikust, päevailutulestikust, siseilutulestikust või hoopiski püromuusikalist. Hansa Ilutulestikud OÜ aitab täide viia sinu vingeima tuledemängu unistuse.


Mida kingitus sisaldab? Kokkulepitud ajal ja kohas professionaalse pürotehniku poolt ilutulestiku show ettevalmistamist, korraldamist ja läbiviimist.

Sobib ideaalseks kingituseks pruutpaarile, juubilarile või ka firmaüritusele.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Koht ja aeg tuleb kokku leppida, et pürotehnik saaks eelnevalt asukoha üle vaadata ning maaomanikuga kokku leppida laskmise paiga. Protsess on vajalik, et elamus oleks ohutu ning hästi vaadeldav.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Hansa Ilutulestikud

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta