Maitseelamus Eesti vanimast väikepruulikojast

0.0 0 tagasisidet

Maitseelamus Eesti vanimast väikepruulikojast


Pihtla küla, Saaremaa
1-15 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

100,00 €

100,00 €

Kirjeldus

Nuusuta humalaid, näksi linnaseid ning kae, kuidas valmib ehtne Saaremaa koduõlu Pihtla õlleköögis

Pihtla õlleköögi pruulmeister viib sind ja su kaaslasi ajarännakule, kus saate aimu õllekultuurist ning Eesti craft scene-ist. Teile näidatakse kaadervärgi peal, kuidas päriselt õlut tehakse, ehk pakutakse värsket märjukest otse kraanist, ehk pistetakse saja-aastane meskilabidas pihku. Või kuulete ehk meenutusi Varma õlletehasest, pildikesi Õllesummerilt või lihtsalt pruulimeistri viimast õllelemmikut.

Pruulikoja tuurile järgnevas soliidses degustatsioonis maitstakse näiteks kuusekasvu ale-i, ingveriõlu, mahlast IPAt, köikse paremat pilsnerit ja mõnda üllatavat jooki pruulmeistri salvest. Kindlasti ei puudu degustatsioonist ka kurikuulus Saaremaa koduõlu.

 Mida kingitus sisaldab? Tuuri Eesti vanimas väikepruulikojas ning degustatsiooni Mekitoas kuni 15 inimesele.

 

Seltskondlik tuur ja degustatsioon Saaremaal on heaks kingituseks näiteks isale, abikaasale või vennale. Pakett sobib suurepäraselt tähistamaks sünnipäeva, poissmeesteõhtut või mõnda muud olulist tähtpäeva.


KINGITUSEST

Asukoht

Pihtla küla, Saaremaa

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1-15 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pihtla õlleköök

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta