Õllekultuuri avastusretk Raasiku Õlletehases

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Õllekultuuri avastusretk Raasiku Õlletehases


Raasiku
1-12 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

240,00 €

240,00 €

Kirjeldus

Sukeldumine õllemaailma

Raasiku Õlletehas on tõeline pärl meie kultuurimaastikul ning pakub võimalust sukelduda põneva õllemaailma sügavustesse. Ekskursioon koos degusteerimisega on tõeliselt eriline kogemus, mis viib teid kaasa ajaloolisele teekonnale õlle valmistamise saladustesse ning tutvustab teile erinevaid maitseid ja aroome. Ekskursiooni käigus saate näha, kuidas õlut valmistatakse ning millised on selle protsessi erinevad etapid. Õlletehase giid juhatab teid läbi tehase, räägib huvitavaid fakte ning vastab teie küsimustele. Kuid sellest veelgi olulisem on võimalus degusteerida erinevaid õllesorte ning avastada uusi maitseid. Saate nautida õllede maitsmist ning õppida tundma nende erinevaid omadusi ja iseloomu. Õlletehase ekskursioon koos degusteerimisega on tõeliselt ainulaadne kogemus, mis pakub võimalust ühendada ajalooline ja kultuuriline taust maitsva elamusega.


Mida kingitus sisaldab? Ekskursiooni ja piiramatut õllede degustatsiooni kuni 12 inimesele. 

Kingitus on sobilik kõikidele õllesõpradele ning neile, kes on huvitatud õlle ajaloost ning õlle valmimise protseduuridest. Raasiku Õlletehasesse on oodatud kõik sõpruskonnad ning töökollektiivid, kes soovivad koos ühiselt aega veeta, avastada uusi maitseid ja näha õllemaailma telgitagustesse.

KINGITUSEST

Asukoht

Raasiku

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

1-12 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Peale ekskursiooni saad osta kaasa õlled tehase hinnaga.
Võimalus pikendada üritust Raasiku Pizzas (pitseeria asub tehase hoones).


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Raasiku Õlletehas

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Elsa

Parim sünnipäev! suuupeeer! kindlasti soovitan ka teistele!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta