Toidu- ja joogikoolitused

Kas oled kunagi mõelnud, et sooviksid oma lähedasi üllatada tõeliselt taevalike maitsetega? Kui jah, oled jõudnud õigesse kohta – tähendab, peaaegu õigesse kohta. Siit lehelt leiad valiku õpetlikke toidu- ja joogikoolitusi, mis võimaldavad kingi saajal põhjalikumalt antud maailmaga tutvust teha. Sealjuures ka omaenda kätega midagi täiesti teistsugust valmistada.

Inimestele, kellele oma käsi aga määrida ei meeldi ja kes eelistaksid, et toidu oleks valmistanud tõeline oma ala meister soovitaksime õhtusööke erinevates restoranides . Samas – miks mitte proovida midagi täiesti uut? Näiteks pakume ka õhtusööke pilkases pimeduses.

Vali vaade
Tulemused: 47

Toidu- ja joogikoolitused

Otsid ideaalset kingitust tõelisele gurmaanile? Võiksid ta ju mõnda mainekasse restorani tõeliste tippkokkade käte all valmistatud roogasid maitsma saata, kuid ehk on tal kõik need kõige peenemad kohad juba läbi käidud? Pole probleemi – pakume ka erinevaid toidu- ja joogikoolitusi, mis annavad maitseelamustele vürtsi vaid juurde. Midagi oma kätega algusest lõpuni valmistada on hoopis teine tunne, kui lihtsalt midagi menüüst tellida ja pintsli pista. Võiks lausa öelda, et tegemist on kogemusega omamoodi. Näiteks on meie valikus trühvlite valmistamise õpituba, mille käigus valmistatakse endale oma valitud katetega trühvelkommid, mida saab kas koheselt nautida või hilisemaks maiustamiseks kaasa võtta. Kas teadsid, et trühvlite väärtuslikkust mõisteti juba mitu sajandit tagasi? Näiteks nimetas 18. sajandi gastronoom Jean Anthelme Brillat-Savarin trühvleid “köögi teemantiteks”.

Ärme unusta ka joogikoolitusi! Neid leidub antud kategooria all rohkem kui küll. Alustades erinevatest kohvikoolitustest – valikus on koolitusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Lisaks pakume ka smuutide koolitust, kus käiakse üle smuutivalmistamise põhitõed, avastatakse põnevaid maitseid ning õpitakse rikkaliku toorainevaliku kohta, millest maitsvaid smuutisid valmistada. Otseloomulikult leiab siit ka hulgaliselt erinevaid õlle- ja veinikoolitusi. Tõelistele veinisõpradele on valikus ka koduveini valmistamise kursus, mida pakub Eesti Veiniakadeemia. Neile, kellele meeldib aga rohkem eksperimenteerida võib kingiks sobida ka mõni lustakas kokteilikursus.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18