Meelelahutuslik kokteilikoolitus seltskonnale

4.8 5 tagasisidet

Meelelahutuslik kokteilikoolitus seltskonnale


Tallinn
1-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

550,00 €

550,00 €

Kirjeldus

Korralda endale ja oma üheksale sõbrale meeleolukas kokteilikoolitus Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni mugavas ja hubases Koolituskeskuses

Koolituskeskuses on võimalus läbi viia huvitavaid ja harivaid kokteilikoolitusi, mis sobivad suurepäraselt Sinu erinevate tähtpäevade tähistamiseks, firmapidudeks või oma seltskonnaga meeldivaks ajaveetmiseks.

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi kõigile kokteilihuvilistele. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda: https://www.barman.ee/koolitused/.

Mida kingitus sisaldab? Huvitav ja meelelahutuslik koolitus, mille käigus tutvute kokteilikunsti- ja kokteilide ajalooga ning saate asuda ise baarileti taha kokteili valmistama. Kokteilide valikul arvestame seltskonna personaalsete maitsete ja eelistustega. Ürituse iseloomu arvestades saab koolituse teha temaatilise (nt. Kuuba, Mehhiko), joogigrupi (rumm, džinn jm) või isegi konkreetse toote põhiselt, sealhulgas ka alkoholivabad kokteilid.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitus toimub eelnevalt teenusepakkujaga kokkulepitud kuupäeval NB! Koolitust viime läbi nii eesti kui ka vene keeles.

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

EBA Koolituskeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.8 5 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Ksena

Kokteilide valmistamise õpituba oli äärmiselt nauditav ja huvitav elamus. Mulle meeldis võimalus katsetada erinevaid alkohoolseid ja alkoholivabu kokteile ning jälgida, kuidas need valmivad. Oleks olnud tore, kui koolitaja oleks igale osalejale eraldi joogi valmistanud, et vältida ühe joogi jagamist mitme inimese vahel. Lõpuks sain ka ise kokteili valmistamise kogemuse ning tulemus oli üllatavalt hea!

Laura

Kokteilikoolitus oli iseenesest väga lõbus ning huvitav. Mulle meeldis, et seal sai proovida erinevaid alkoholiga ja alkoholivabu kokteile. Oli põnev kuulata ja vaadata kuidas kokteilide tegemise protsess käib. Koolitaja oleks võinud küll teha igale inimesele eraldi joogi, et mitte jagada ühte jooki mitme inimesi vahel. Lõpus oli põnev ise kokteili valmistada, mis ei tulnud isegi halb välja:)

Lisette

Meelelahutuslik kokteilikoolitus oli väga lõbus, õpetlik ja huvitav kogemus. Sai palju erinevaid jooke proovida ning näha, kuidas need valmivad. Elamus sobib ka neile, kes alkoholi ei tarbi, sest seal oli ka palju maitsvaid alkoholivabu kokteile. Minu arvates oleks võinud olla rohkem ise kokteilide valmistamist, mitte lihtsalt pealt vaadata, kuidas juhendaja neid teeb. Samuti oleks võinud koolitaja valmistada suuremad kogused kokteile ja panna eraldi klaasidesse, et igaühel oleks isiklik klaas ning ei peaks mitme inimesega 1 klaasi jagama. Kõige toredam oli lõpus, kui sai ise kokteili valmistada. Muidu oli kõik super, väga tore koolitaja oli ning lisaks meelelahutusele sai seal ka targemaks.

Džeiran

Mulle meeldis, et oli sõbralik koolitaja. Oli positiivne vibe. Pluss oli ka see, et saime proovida kokteile ja saime ka ise valmistada. Samuti olen saanud uut informatsiooni, nt alkoholivaba alkohol (dzinn). Sooviks, et elamus kestaks kauem. Samuti eeldus oli, et saame rohkem proovida kokteile. Mõtlen, et igaüks saaks endale kokteili ja jooks seda. Mitte, et me jagame üksteisega. Võis olla ka see, et igaüks saaks ise valida, mis kokteili teeb, kas alkoholiga või mitte. Üldiselt olen elamusega rahul ja saan soovitada sõoradele!

Diana

Ma olin esimest korda siuksel koolitusel ja olin natukene hirmul, kuna minu jaoks kokteilikoolitus = alkohooli joomine. Mulle väga meeldis kuna tegelikult polnud nii hirmus. Sain proovida alkohooli vabasi jooke ja samuti koos alkoga. Ma pole suur alko sōber at all aga mu lemmiks joogiks oli Passion Collin ma olin väga imestunud. Lisaks sain uusi teadmisi, mida varem polnud. Mulle meeldis ka interaktiiv see tugevendab tiimi tööd. Sain paremini tunda Martat ja Greetet väga huvitav oli ja lõbus. Koolitaja oli ka väga kõrgel tasemel, ta on oma ala proff vǎga huvitv oli kuulata. Minu lemmik osa oli tiimitöö)