Lend kuumaõhupalliga

Mis võiks olla romantilisem, kui lend kuumaõhupalliga? Seletamatul kombel seostatakse kuumaõhupalle alati romantilise kogemusega. Proovides leida põhjust võime arvata, et lend kuumaõhupalliga on rahulik, hõljuv ja loomulikult ei saa mainimata jätta ka maalilisi vaateid.

Kui soovid midagi adrenaliinirohkemat, siis on sinu jaoks on meie valikus langevarjuhüpped ja lennukitega lendamised. Igaüks leiab just endale sobiva elamuskingituse.

Vali vaade

Lend kuumaõhupalliga

Hõljudes taevalaotuses kipub kaduma reaalsuse tunne ja sarnaselt hõljuvad eemale ka kõik mured ja probleemid. Kuumaõhupall on vanim lennuvahend, millega inimesed kunagi lennanud on. Lennu teeb eriliseks veel see, et kunagi ei ole päris täpselt teada, kuhu te lõpuks maandute. Lend toimub tuule toel ning vastutuult lendamine ei ole võimalik. Loomulikult on võimalik pisut suunda valida lennates erinevates kõrgustes. Nimelt erinevates kõrgustes on tuule suund erinev ning tänu sellele on võimalik oma trajektoori valida.

Esimene võimalus on kuumaõhupalliga lennata lihtsalt meelelahutuslikul eesmärgil, kuid teine variant on seda kasutada ka mõne erilise sündmuse jaoks. Kas olete kunagi mõelnud, kus, kuidas või kuna oma kallimale teha abieluettepanek? Võid kallimale välja pakkuda, et lähete lihtsalt lendama või tähistama mõnda tähtpäeva, kuid lennu ajal teed talle ettepaneku veeta kogu eesolev elu koos. Parim võimalus kaks imelist sündmust omavahel ühendada, ning kindlasti jääb see sinu kallimale meelde.
Samuti võib kingituseks kuumaõhupalli lend sobida, siis kui tegemist on fotograafia huvilise inimesega. Väga imeline võimalus on jäädvustada pilte kõrgelt ja kuidas saaks seda veel paremini teha, kui kõrgelt taevast. Võrreldes lennukiga on kuumaõhupall stabiilsem ning jäädvustada meeldejäävad pildid on oluliselt lihtsam. Omapärane on veel see, et saate olla nii öelda vabas õhus, mitte ei näe kõike klaasi tagant.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18