Lend kuumaõhupalliga

Mis võiks olla romantilisem, kui lend kuumaõhupalliga? Seletamatul kombel seostatakse kuumaõhupalle koguaeg romantilise kogemusega. Proovides leida põhjust võime arvata, et lend kuumaõhupalliga on rahulik, hõljuv ja loomulikult ei saa mainimata jätta ka maalilisi vaateid, mida saate nautida.

Siiski võib juhtuda, et olete adrenaliinirohke elamuse otsingutel, siis on teie jaoks meie valikus olemas langevarjuhüpped ja lennukitega lendamised. Igaüks leiab endale sobiva elamuskingituse.

Vali vaade

Lend kuumaõhupalliga

Hõljudes taevalaotuses kipub kaduma reaalsuse tunne ja sarnaselt teile hõljuvad eemale ka kõik mured ja probleemid. Kuumaõhupalli lend on vanim lennuvahend, millega inimesed kunagi lennanud on. Lennu teeb veel eriliseks see, et kunagi ei ole päris täpselt teada, kuhu te lõpuks maandute. Lend toimub tuule toel ning vastutuult lendamine ei ole võimalik. Loomulikult on võimalik pisut suunda valida lennates erinevates kõrgustes. Nimelt erinevates kõrgustes on tuulesuund erinev, ning tänu sellele on võimalik oma trajektoori valida.

Esimene võimalus on kuumaõhupalliga lennata lihtsalt meelelahutuslikul eesmärgil, kuid teine variant on seda kasutada ka mõne erilise sündmuse jaoks. Kas olete kunagi mõelnud, kus, kuidas või kuna oma kallimale teha abieluettepanek? Võite kallimale näiteks välja pakkuda, et lähete lihtsalt lendama või tähistama näiteks mõnda tähtpäeva, kuid lennu ajal teete talle ettepaneku veeta kogu eesolev elu koos. Parim võimalus kaks imelist sündmust oma vahel ühendada, ning kindlasti jääb see teie kallimale meelde.
Samuti võib kingituseks kuumaõhupalli lend sobida, siis kui tegemist on fotograafia huvilise inimesega. Väga imeline võimalus on jäädvustada pilte kõrgelt ja kuidas saaks seda veel paremini teha, kui kõrgelt taevast. Võrreldes lennukiga on kuumaõhupall stabiilsem ning jäädvustada meeldejäävad pildid on oluliselt lihtsam. Omapärane on veel see, et saate olla nii öelda vabas õhus, mitte ei näe kõike klaasi tagant.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18