Elamused õhus

Kas otsid kinki, mis oleks teistest kinkidest sõna otseses mõttes kõrgemal? Midagi, mis paneks kingisaaja südame puperdama ja lööks teda põlvedest nõrgaks? Siit leiad kingitused, millega saad kellegi saata taevalaotusesse. Elamused õhus - kategooria, kust leiad igale ekstreemsusi armastavale inimesele midagi! Meil on erinev valik langevarjuhüppeid , lennukitega lendamisi ja kuumaõhupalli sõitusid. PS! Meie ei vastuta kingi avamisel kingisaaja mistahes sõnade eest!

 

Vali vaade
Tulemused: 30

Elamused õhus

Inimene on läbi aegade end proovile pannud üha keerulisemate ja hullumeelsemate leiutistega. Tänu sellele areneme edasi erinevates olulistes valdkondades. Teadus, meelelahutus ja igapäevaelu areneb vaat et kiiremini, kui inimesed neid tarbida jõuavad. Oleme ju ammusest ajast näinud linde, putukaid ja liblikaid taevalaotuses lendamas, mis ilmselt ajendaski meistrimehi esimeste lennumasinate leiutamiseni. Mis tunne see ikkagi on, kui liugled puulatvade kohal, jalge all vaid tükk tühja maad. Praeguseks on juba tavaline, et saad võrdlemisi odavalt soetada endale lennupileti ning kogeda seda turvalises lennukis. Kuid kuidas tekitada inimesele just seda ärevust, uudishimu ja adrenaliinilaksu?

Siinkohal tuleb sulle appi Kingitus.ee. Meie poolt pakutavad elamused õhus on piisavalt hullumeelsed. Teaduslikult on isegi tõestatud, et näiteks langevarjuhüppel on inimese tervisele väga positiivne mõju. See muudab inimese perspektiive, paneb teda silmitsi seisma oma hirmudega ja kõigele lisaks, on heaks stressimaandajaks. Adrenaliin paneb inimese keha teisiti tööle ja et sellega toime tulla, peab hästi oskama oma mõtteid koondada ja kontrollida. Ei saa ka mainimata jätta, et see on ka suur enesekindluse süst - kui suudad teha langevarjuhüpet, siis suudad teha kõike! Kui soovid enda sõbrale, kallimale või mistahes tuttavale erakordset kogemust, siis vali talle miski, mis oleks tõeliselt elumuutev. Kingi talle elamus õhus ja saada ta kasvõi kuu peale!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18