Elamused õhus

Kas otsid kinki, mis oleks teistest kinkidest sõna otseses mõttes kõrgemal? Midagi, mis paneks kingisaaja südame puperdama ja lööks teda põlvedest nõrgaks? Siit leiad kingitused, millega saad kellegi saata taevalaotusesse. Elamused õhus - kategooria, kust leiad igale ekstreemsusi armastavale inimesele midagi! Meil on erinev valik langevarjuhüppeid, lennukitega lendamisi ja kuumaõhupalli sõitusid. PS! Meie ei vastuta kingi avamisel kingisaaja mistahes sõnade eest!

 

Vali vaade
Tulemused: 28

Elamused õhus

Inimene on läbi aegade end proovile pannud üha keerulisemate ja hullumeelsemate leiutistega. Tänu sellele areneme edasi erinevates olulistes valdkondades. Teadus, meelelahutus ja igapäevaelu areneb vaat et kiiremini, kui inimesed neid tarbida jõuavad. Oleme ju ammusest ajast näinud linde, putukaid ja liblikaid taevalaotuses lendamas, mis ilmselt ajendaski meistrimehi esimeste lennumasinate leiutamiseni. Mis tunne see ikkagi on, kui liugled puulatvade kohal, jalge all vaid tükk tühja maad. Praeguseks on juba tavaline, et saad võrdlemisi odavalt soetada endale lennupileti ning kogeda seda turvalises lennukis. Kuid kuidas tekitada inimesele just seda ärevust, uudishimu ja adrenaliinilaksu?

Siinkohal tuleb sulle appi Kingitus.ee. Meie poolt pakutavad elamused õhus on piisavalt hullumeelsed. Teaduslikult on isegi tõestatud, et näiteks langevarjuhüppel on inimese tervisele väga positiivne mõju. See muudab inimese perspektiive, paneb teda silmitsi seisma oma hirmudega ja kõigele lisaks, on heaks stressimaandajaks. Adrenaliin paneb inimese keha teisiti tööle ja et sellega toime tulla, peab hästi oskama oma mõtteid koondada ja kontrollida. Ei saa ka mainimata jätta, et see on ka suur enesekindluse süst - kui suudad teha langevarjuhüpet, siis suudad teha kõike! Kui soovid enda sõbrale, kallimale või mistahes tuttavale erakordset kogemust, siis vali talle miski, mis oleks tõeliselt elumuutev. Kingi talle elamus õhus ja saada ta kasvõi kuu peale!

Originaalne kingiidee lendamise nautijale

Kas sa soovisid juba lapsena eirata gravitatsiooniseadust ning unistasid õhus hõljumisest? Nüüd on viimane aeg see unistus täide viia ja tõusta taevasse! Alates vendadest Wrightidest on inimkond lendamise tehnoloogiaid arendanud ning enam ei ole lendamine kui selline midagi ebatavalist. Lennukid läbivad iga päev sadu tuhandeid kilomeetreid, inimkonna teenistuses on helikopterid ning inimene teeb õhus üha julgemaid tegusid. Ideaalseks näiteks on langevarjur Felix Baumgartner, kes 2012. aastal hüppas ligi 39 kilomeetri kõrguselt ja oli vabalanguses 4 minutit ja 22 sekundit enne kui ta oma langevarju avas! Tema maksimaalne kiirus ulatus sel ajal 1358 km/h. Tema kõrgusrekord purunes kaks aastat hiljem. Alan Eustace hüppas 41 kilomeetri kõrguselt. Tavaliselt toimuvad langevarjuhüpped 3000 või 4000 meetri kõrguselt, mis pakuvad samuti suurepäraseid elamusi ja mälestusi kogu eluks. Maapinna kohal kõrgustes hõljudes saadab sind vabaduse tunne, mida on raske või võimatu maa peal kogeda. Meilt leiad täiusliku kingituse igale lendamise fännile. Õhuseiklus annab võimaluse unustada igapäevaelu, nautida emotsioone, adrenaliini ning ammutada energiat põnevast elamusest. Lend kuumaõhupalliga on rahulikeim taevaseikluste vorm. Õhupall lendab aeglaselt, võimaldades mõtiskleda, lõõgastuda ning vaateid ja elamust nautida. Paraplaan seevastu pakub veidi julgemat elamust ning langevarjuhüpped sisaldavad kõiki emotsioone - esialgne hirm muutub kiiresti eufooriaks. Elamused õhus on populaarsed ning sobivad kingituseks igale aviatsiooni entusiastile. Lendamine võimaldab sul ületada oma hirme, pakub rõõme, annab rahulolu ning jätab mällu püsiva jälje. Langevarjuhüpe, lend kuumaõhupalliga, lennukiga, paraplaaniga või helikopteriga on parim kingiidee kõigile õhusõidu armastajatele.

Elamused õhus: lennuk, helikopter, kuumaõhupall ja langevarjuhüpped

Lennukitega lendamine on aastaid olnud eelkõige võimalus kiiresti pikemaid vahemaid läbida. Alates esimeste lennumasinate prototüüpidest on maailm edasi liikunud ja taevas lendavad lennukid ei üllata enam kedagi. Tehnoloogia areng muudab neid pidevalt suuremaks, kiiremaks ja turvalisemaks. Samas otsivad inimesed ikka võimalust ennast proovile panna ekstreemsemates olukordades. Kaunid vaated, adrenaliin, maailm linnulennult, romantika, vabalangemine, eufooria - elamused õhus on suurepärane kingiidee lennundusfännile.

Huvilend Tartu kohal on suurepärane kingitus neile, kes soovivad näha kaunist Tartut ja Tartumaad linnulennult, lendamist esmakordselt kogeda või hoopiski lennukartusest üle saada.

Lend helikopteriga on erinev ja oluliselt põnevam lennukiga lendamisest. Helikopterist avaneb hoopis uus ja huvitav vaade sinu kodule või linnale. See on hea kingiidee neile, kes on oma elus liiga palju politsei tagaajamisega põnevusfilme vaadanud.

Adrenaliinirohke lend paraplaanil toimub mootori abita ning Eesti kauneid maastikuvaateid saab nautida ilma igasuguse müra ja vibratsioonita. Ümberringi on ainult tuul, loodus ja vaikus. Samas eredamate muljete saamiseks saab vaid instruktori poole pöörduda ja juba ollaksegi järskude surmasõlmede ja spiraalide seerias, mis paneb vere adrenaliinist keema!

Lend kuumaõhupalliga on täiuslik ja unustamatu kingitus, mis sisaldab seiklusi ja romantikat. Kuumaõhupallilend pakub võimalust põgeneda argipäevast ja nautida hingematvaid vaateid lummavale Eesti maastikule.

Kõigile neile, kes unistavad vabalangemisest, soovitame langevarjuhüppeid. Tandemhüpe või iseseisev hüpe - fantastilise elamuse saab neist mõlemaga.

Milline kingitus osta lendamise fännile?

Milline kingitus valida tõelisele lendamise fännile? Elamused õhus pakub erakordseid lendamise ja kõrguses olemise võimalusi, mis viivad taevaavarustesse ja pakuvad adrenaliini. Lend kuumaõhupalliga võimaldab nautida vaikset kulgemist ja hingematvaid vaateid. Adrenaliinirohke langevarjuhüpe pakub unustamatuid elamusi ja vabaduse tunnet. Kopterilend ja lend väikelennukiga on suurepärane võimalus avastada maailma linnulennult. Tõeline lendamise fänn ei pea paljuks ka välismaale reisimist, et nautida lendu tuuletunnelis või G-8 jõudu ründelennukis. Iga lennuelamus Kingitus.ee lehel garanteerib unustamatu kogemuse! Täida unistus lendamisest ja osta elamused õhus kinkekaart juba täna!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18