Valikuga kinkekaart

Adrenaliinirohke lend paraplaanil + video

Adrenaliinirohke lend paraplaanil + video


Rapla
1 In.

61 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
61 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kuidas lennata mööda taevalaotust?

See on imelihtne! Mõned sammud kiiret hoojooksu, ning juba tõusetegi õhku! Ümberringi on ainult tuul, loodus ja vaikus. Lend toimub mootori abita, mis tähendab igasuguse müra ja vibratsiooni puudumist – Eesti kauneid maastikuvaateid nautides tunnete ennast kui lind!

Mida kingitus sisaldab? Kingitus on mõeldud ühele inimesele, hooaja infot vaadake ILM järjehoidja all. Elamusest tehakse ka video, et saaksid seda päeva kaua meenutada.

Paraplaani juhib Eesti kõige kogenum piloot-instruktor, kelle arvel on enam kui 20 aastat piloodistaaži, 1000+ lennutundi ning enam kui 2500 tandem-väljalendu. See tagab teie lennu ohutuse ja nauditavuse. Kui soovite aga veel eredamaid muljeid, pöörduge julgelt instruktori poole! Järskude surmasõlmede ja spiraalide seeria paneb teie vere adrenaliinist keema!


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Spordiriided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

Kuni 10 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg 01.04 kuni 31.09. Teenusepakkuja jätab endale õiguse teha selles muudatusi.

Lisainformatsioon

Lennu kestus sõltub ilmastikutingimustest ja reisija kaalust. Tervislik seisund peab olema hea ning enne lendu ja lennu ajal on meelemürkide (alkohol, narkootikumid jne) tarbimine keelatud. NB! Soovitatav kaal on 40 kg kuni 100 kg.


Teenusepakkuja


Teised valikud


Kliendid on öelnud (8)

Kommentaare(8)
1 2 3 4 5
kersti

Kingisaajale väga meeldis lend ja väga kiitis instruktorit.

S

Elamus ise on äge. Venelasest instruktor räägib arusaadavalt eesti keelt ja suhtlemine pole probleemiks. Häiris, et autoga parklast kaugemale sõita ei tohtinud - arusaadav, et see on turvalisuse eesmärgil, kuid sel juhul oleks võinud teisele poole põldu ju instruktor auto vastu saata. Mõnisada meetrit jalgsi pole ka õnneks probleemiks jalutada.

Vladimir Jegorov

Suurepärane kogemus ja väga meeldivad ja toredad instruktorid! Väga soovitan! :)

Võimas

Elamus oli erakordselt võimas! Seda vaadet, mis ülevalt avanes, ei unusta kunagi! Kõik oli väga vinge, kuid ma arvan, et kinkekaardi kehtivusaeg võiks olla pikem, sest ilma tõttu ei toimu lennud kogu aeg ning läks jubedaks rapsimiseks kui tähtaeg hakkas kätte jõudma, kuid ilm ei lubanud paraplaaniga sõita.

Kaja

Väga meeldis, sobib kõigile, isegi minusugune kõrgusepelgaja sai hakkama. Imeline vaade! Lisaks video mälestuseks. Toredad instruktorid, tunned, et oled kindlates kätes. Soovitan soojalt!

1 2
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta