Tandemhüpe langevarjuga kuni 3000 m kõrguselt

Video
5.0 30 tagasisidet

Tandemhüpe langevarjuga kuni 3000 m kõrguselt


Rapla
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

199,00 €

199,00 €

Kirjeldus

Proovimist väärt!

Tandemhüpe toimub kuni 3000 m kõrguselt ning Sul on võimalus tunnetada just seda, millepärast langevarjurid tegelevad oma hobiga : VABALANGEMINE!!!
Kogu töö kõrgusekontrolli, varju avamise ning juhtimisega teeb ära tandem-meister ning Teile jääb üle vaid ainuke kohustus – nautida lendu:)

 

Mida kingitus sisaldab? Ettevalmistus hüppeks võtab 15 minutit, instruktor selgitab kuidas nautida hüpet maksimaalselt. Teile pannakse ümber vastavad rakmed ilma langevarjuta ning nende rakmetega kinnitatakse Teid erikoolituse läbinud tandem-meistri külge ning Te sooritate oma hüppe koos instruktoriga.
Kohapeal võib organiseerida ka hüppe videole salvestamise.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Vabaajariietus, matkajalats.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Hüppaja peab olema vähemalt 8 aastat vana või piisavalt suur, et rakmetes püsida; noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba ning kaaluma vähem kui 105 kg. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dropzone Estonia

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 30 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

markus keller

omggg see oli amaazing kogemus. Jäin väga rahule kõigega. Aitähh!!

Katrin Õisma

Suurepàrane ja vàga proffessionaalne instruktor! Aitàh

Рavek

Ainuke puudus, prillid kui lendad lasid õhku läbi, tuulul sattus silmadesse, läbi prillide. Muid märkusi pole.

Meril

Väga vinge elamus ning tore meeskond, kes asja läbi viib! Soovitan soojalt!

Liisi

Soovitan kõigile seda firmat, oldi konkreetsed ja uitamist väga ei toimunud (järgmisel päeval tahtsime vaatama minna tuttava üksikhüpet ühes teises firmas ja seal toimus venitamine ja ebatäpsete asjade mainimine, lõpuks olime seal +4h ja ei saanudki hüpata). Tegin tandemhüppe siin firmas ja isegi kui väga ei kartnud, oli minu instruktor ja üks teine väga hoolsad ja panid mind turvalisena tundma. Tahaks uuesti minna. Aitäh Teile!:)

Vaadatud 5 - 7
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta