Valikuga kinkekaart

Tandemhüpe langevarjuga kuni 3000 m kõrguselt

Tandemhüpe langevarjuga kuni 3000 m kõrguselt


Rapla
1 In.

199 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
199 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Proovimist väärt!

Tandemhüpe toimub kuni 3000 m kõrguselt ning Sul on võimalus tunnetada just seda, millepärast langevarjurid tegelevad oma hobiga : VABALANGEMINE!!!
Kogu töö kõrgusekontrolli, varju avamise ning juhtimisega teeb ära tandem-meister ning Teile jääb üle vaid ainuke kohustus – nautida lendu:)

 

Mida kingitus sisaldab? Ettevalmistus hüppeks võtab 15 minutit, instruktor selgitab kuidas nautida hüpet maksimaalselt. Teile pannakse ümber vastavad rakmed ilma langevarjuta ning nende rakmetega kinnitatakse Teid erikoolituse läbinud tandem-meistri külge ning Te sooritate oma hüppe koos instruktoriga.
Kohapeal võib organiseerida ka hüppe videole salvestamise.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Vabaajariietus, matkajalats.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Hüppaja peab olema vähemalt 8 aastat vana või piisavalt suur, et rakmetes püsida; noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba ning kaaluma vähem kui 105 kg. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.Teised valikud


Kliendid on öelnud (3)

Kommentaare(3)
1 2 3 4 5
Liisi

Soovitan kõigile seda firmat, oldi konkreetsed ja uitamist väga ei toimunud (järgmisel päeval tahtsime vaatama minna tuttava üksikhüpet ühes teises firmas ja seal toimus venitamine ja ebatäpsete asjade mainimine, lõpuks olime seal +4h ja ei saanudki hüpata). Tegin tandemhüppe siin firmas ja isegi kui väga ei kartnud, oli minu instruktor ja üks teine väga hoolsad ja panid mind turvalisena tundma. Tahaks uuesti minna. Aitäh Teile!:)

Teele

Ma usun, et see on midagi, mida iga inimene peab vähemalt korras elus kogema. Instruktorid on väga professionaalsed ning ägedad. Elamus on oma raha väärt :)

Heleen

Väga äge elamus, kus ise ei pea tegema seda kõige hirmsamat sammu tühjusesse :) Tandem-meister seletas enne kõik ilusti ära ja õhkutõus lennukiga esireas oli ka mõnus lisaboonus.

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta