Lendamine lennukiga

Kas oled kunagi unes näinud, et lendad ringi linnuna? Nüüd on sul olemas sarnane võimalus, kuid päriselus. Meie erinevad elamuskingitusega võimaldavad lennata paraplaaniga, purilennukiga või lausa hävituslennukiga MIG-29. Tegemist on erakordse võimalusega ennast tunda täiesti vabana ühtlasi nautides lummavat vaadet.

Siiski, kui see ei ole teie jaoks piisavalt adrenaliinirohke, saate valida ka langevarjuhüppe või hoopis väga romantilise lennu kuumaõhupalliga.

Vali vaade

Lendamine lennukiga

Lõpuks on käes hetk, kui saate ennast tunda täiesti vabana ja hõljuda taevas. Kui teie sõber või kallim on igapäevasest rutiinist kurnatud, siis on õige aeg ta viia kõrgustesse, kõigest igapäevasest eemale. Samuti võib see olla väga hea viis, kuidas üle saada enda kõrguse kartusest. Kõik meie poolt pakutavad elamuskingitused ja lennukiga lendamised on ohutud ja teostatud oma alati täielike tippude poolt.

Kui teil või kingituse saajal on aga väga tõsine kõrguse kartus, siis on õige koht alustada kahe jalaga maa peal. Sellises olukorras tuleb appi ülipõnev elamus Boeing 737 lennusimulaatoris. Saate kogeda kõike nagu see oleks päris, kuid tegelikult olete turvaliselt maa peal ja ei pea muretsema, et midagi võib juhtuda. Ühtlasi on tegemist ka haruldase kogemusega, sest väga väike osa meist saavad päriselt lennata sellise suure lennukiga. Kuigi see elamus on simulaatoris on see kõige sarnasem päriselt aset leidvale lendamisele.

Meil on valikus ka väga ekstreemseid elamusi, mis paneb värisema ka kõige hulljulgema inimese. Olukorras, kus on vaja kingitust suuremaks juubeliks või tähtpäevaks saame välja pakkuda lendamise lennukiga L-39. See on ainulaadne võimalus kogeda olukorda, mis saab osaks vaid lennuväelastele. Nimelt saate kaaspiloot olla ründelennukis, mida lähedalt oma silmaga näevad vaid väga vähesed ja valitud inimesed. Miks mitte ei võiks üks vähestest olla teie või teie lähedane?

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18