Lend helikopteriga

Järele proovitud! Video
4.5 58 tagasisidet

Lend helikopteriga


Tallinn
1-3 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

170,00 €

170,00 €

Kirjeldus

Kas Sina oled juba helikopteriga lennanud?

Lend helikopteriga on oluliselt erinev ja põnevam lennukiga lendamisest. Helikopterist avaneb hoopis uus ja huvitav vaade Sinu kodule või linnale. Lisaks professionaalsele piloodile võtab kopter korraga peale 3 inimest.

Piloodid on läbinud lennukooli, omavad kogemust ja professionaalse piloodi litsentsi. 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

5 minutit.

Osalejad

1-3 inimest.

Ilm

Lennud toimuvad visuaallennuks sobivatel ilmastikutingimustel. Hooaeg algab maist ja kestab kuni augustini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Ühe reisija maksimum kaal 130 kg. Kinkekaart kehtib ka kõikidel avalikel üritustel ja lennupäevadel kus helikopter lendab. Lennuajad leiad www.opensky.ee

Hind sisaldab ka Kingitus.ee 10 € kinkekaarti. Kingituse saamiseks palume võtta ühendust Kingitus.ee klienditeenindusega.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

OpenSky / Open Sky

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.5 58 tagasisidet

Järele proovitud!

Liis
Liis

Parim vaade linnale!
Meie valisime lennukohaks Tallinna. Eks kõik on Tallinna vanalinna vahel jalutades nautinud selle ilu. Kuid ilmselt ei ole seda igaüks teinud linnulennult. Lend saab Tallinnas alguse sadamast ning õhkutõusu ajal saab imetleda rannajoont ja sadamaalal saabuvaid või väljuvaid laevu. Ka vanalinn oma punaste katustega tundub nii teistsugune, et korraks tekib tunne nagu näeksin seda linna esimest korda. Peatselt valdab mind äratundmisrõõm, sest hakkan eristama tuttavaid tänavaid ja hooneid. See on 100% kogemist väärt.

 

Miks seda elamust kogeda?

  • üks põnevamaid lennuelamusi
  • võrratu vaade
  • mälestus elu lõpuni


Kliendid on öelnud

Carita Paalberg

Jäime elamusega väga rahule

Marilin

Jäin väga rahule! Kartsin palju hullemat, aga nii kui kopterisse istusime, tundus kõik väga turvaline ja tore. Soovitan kindlasti!

Kaie

Tere! Suurepärane !! Kõik ülivõrdes!! Soovitan kõigile. Elamus on See mis loeb, eriti, kui saad seda nautida koos oma Sõpradega! Ootan juba uusi elamusi ! Tervitan teie töökat Peret!! Kaie

Annabel Vinnal

Väga meeldis, toredad inimesed ja imeline kogemus.

Ülo

Väga, väga dünaamiline õhusõit oli.

Vaadatud 5 - 7

Soovitame vaadata ka: