Kingitused õele

Õde on olnud juba lapsepõlvest Sinu liitlane. Ta mitte ainult ei varjanud teiste eest Sinu tehtud pahandusi vaid osales nendes ka ise. Me arvame, et nõustud, et kingitus õele peab olema eriline. Kingi talle elamus, mis ei hakka riiulil tolmu koguma.

Kingi talle lend paraplaanil või langevarjuhüpe või hoopis lõõgastav massaaž. Vaata ka meie kingitused naisele, emale ja tüdruksõbrale kategooriaid.

 

Vali vaade
Tulemused: 566
Vaadatud 60 - 566

Kingitused õele

Vendade-õdede vaheline armastus on miski, mis püsib kogu elu. Olete koos jaganud imelisi lapsepõlvehetki, mänguasju ja kõike muud, mis on teievahelise suhte varasemast tugevamaks teinud. Kui te oma õde väga armastate, oleks suurepärane seda väljendada ideaalsete kingitustega meie veebipoe abil. Siit leiate mitmesuguseid õele mõeldud kingitusi, et tunnustada tema armastust, pingutusi ja panust teie elus. Ta ei unustanud kunagi teie sünnipäevi, tähtpäevi, koolilõpetamist ega isegi teie sõbra sünnipäeva. Pea meeles, kuidas ta on olnud nii teie õde kui ka sõber, ja mõtle, kuidas saad muuta tema päeva samavõrd eriliseks. Saada õele kingitusi tema jaoks olulistel tähtpäevadel. Sünnipäevad, kokkutulekud, aastavahetus, jõulud, emadepäev, naistepäev ja paljud muud üritused. Sa tõenäoliselt ei vaja põhjust oma õele kingituste ostmiseks. Lihtsalt otsi kink välja ja saada see talle juba täna. Igal kingiideel on potentsiaal viia ta tagasi nendele lapsepõlvehetkede juurde, mida te olete koos jaganud.
Pea meeles oma õe sünnipäeva või mis iganes muud tähtpäeva, kui soovid oma õde üllatada. Enamik naisi hindab enda ilu ja heaolu. Erinevad iluprotseduurid ja massaažid on kindel valik õele, kes soovib oma igapäevase rutiini keskel endale mõnusat lõõgastushetke. Toiduelamused erinevates restoranides loovad ka mõnusa õhtusöögiga hea atmosfääri. Sportliku õe jaoks on ka palju võimalusi, mis toovad ta ellu rohkem adrenaliini.

  

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lisatud ostukorvi