Kingitused õele

Õde on olnud juba lapsepõlvest Sinu liitlane. Ta mitte ainult ei varjanud teiste eest Sinu tehtud pahandusi vaid osales nendes ka ise. Me arvame, et nõustud, et kingitus õele peab olema eriline. Kingi talle elamus, mis ei hakka riiulil tolmu koguma.

Kingi talle lend paraplaanil või langevarjuhüpe või hoopis lõõgastav massaaž. Vaata ka meie kingitused naisele, emale ja tüdruksõbrale kategooriaid.

Vali vaade
Tulemused: 630
Vaadatud 60 - 630

Kingitused õele

Vendade-õdede vaheline armastus on miski, mis püsib kogu elu. Olete koos jaganud imelisi lapsepõlvehetki, mänguasju ja kõike muud, mis on teievahelise suhte varasemast tugevamaks teinud. Kui te oma õde väga armastate, oleks suurepärane seda väljendada ideaalsete kingitustega meie veebipoe abil. Siit leiate mitmesuguseid õele mõeldud kingitusi, et tunnustada tema armastust, pingutusi ja panust teie elus. Ta ei unustanud kunagi teie sünnipäevi, tähtpäevi, koolilõpetamist ega isegi teie sõbra sünnipäeva. Pea meeles, kuidas ta on olnud nii teie õde kui ka sõber, ja mõtle, kuidas saad muuta tema päeva samavõrd eriliseks. Saada õele kingitusi tema jaoks olulistel tähtpäevadel. Sünnipäevad, kokkutulekud, aastavahetus, jõulud, emadepäev, naistepäev ja paljud muud üritused. Sa tõenäoliselt ei vaja põhjust oma õele kingituste ostmiseks. Lihtsalt otsi kink välja ja saada see talle juba täna. Igal kingiideel on potentsiaal viia ta tagasi nendele lapsepõlvehetkede juurde, mida te olete koos jaganud.
Pea meeles oma õe sünnipäeva või mis iganes muud tähtpäeva, kui soovid oma õde üllatada. Enamik naisi hindab enda ilu ja heaolu. Erinevad iluprotseduurid ja massaažid on kindel valik õele, kes soovib oma igapäevase rutiini keskel endale mõnusat lõõgastushetke. Toiduelamused erinevates restoranides loovad ka mõnusa õhtusöögiga hea atmosfääri. Sportliku õe jaoks on ka palju võimalusi, mis toovad ta ellu rohkem adrenaliini.

Mida kinkida õele?

Mis oleks kõige parem kingitus sinu õele? Mida kinkida õele, et kingitus tekitaks emotsioone ja jääks meelde? Ilmselt sa ei soovi, et kingitus õele oleks äraleierdatud ja klišeelik, vaid pigem midagi isikupärasemat. Õele kingituse valimisel tuleks lähtuda tema hobidest või unistustest. Kui ta on samaaegselt toidu ja kulinaarsete elamuste nautleja ning hea huumorimeelega, siis vali “Sita teeninduse õhtusöök”. See eriline õhtusöök on suurepärane kingiidee unustamatuks õhtuks sinu õele. Lõppude lõpuks on see kombinatsioon absurdsest huumorimeelest, heast toidust ja...katastroofilisest teenindusest! See on üks neist õhtutest, mis jääb meelde kogu eluks ja on ainus omataoline üritus Eestis – improviseeritud komöödia-õhtusöök.
Garanteerime, et sinu õde veedab õhtusöögil unustamatuid hetki, eriti kui ta võtab kaasa oma kallima või sõbrad.

Unustamatu kingitus õele

Selleks, et kingitus õele oleks unustamatu, peaks see olema ebatavaline ja originaalne. Sellises olukorras tasub kaaluda millelegi sentimentaalsele panustamist, mis tuletab meelde ühiseid mälestusi. Üheks selliseks originaalseks kingituseks õele võib olla kursuste ja töötubade kinkekaart, tänu millele naaseb kingisaaja unustatud kirgede juurde. See on suurepärane võimalus hakata taas tantsima, kokkama, pildistama või tegelema mõne muu põneva asjaga. Sellised kingitused aitavad luua sinu õele unustamatuid mälestusi.
Kui soovid, et kingitus oleks ääretult originaalne ja midagi sellist, mida õde ei oska kunagi oodata, vali langevarjuhüpe. Mis võiks olla veel originaalsem ja emotsionaalsem kingitus kui unustamatu seiklus, mis jääb südamesse ja mällu kogu eluks? See pole lihtsalt originaalne kingitus õele, see on elamus, mis paneb ta kindlasti naeratama ja tema südame kiiremini põksuma. Ära piirdu igava kingituse, vaid tee ta päev tõeliselt eriliseks. Kingi talle elamus, mida ta kunagi ei unusta!

Huvitavad kingiideed õele

Mida valida kingituseks õele, et ta oleks tõeliselt üllatunud? Kui tahad, et kingitus pakuks ekstreemsust ja põnevust, siis on kindlasti hea kingiidee “Adrenaliinirohke lend paraplaanil”. See võimaldab sinu õel kogeda unustamatuid hetki õhus. Mõnekümne meetri kõrgusel maapinnast toimuv seiklus annab võimaluse imetleda suurepäraseid vaateid, mida maapinnalt näha ei saa. Selline kingiidee õele on midagi, mida hindaks iga seikluste sõber.

Kuid mis siis, kui õele meeldib aega veeta rahulikult? Elegantseks kingituseks õele sobib “Dine in the Dark” õhtusöök, mida ilmestavad kulinaarsed seiklused roogadega, mida ... ei näe. Hea melu ja toreda õhkkonna eest hoolitseb karismaatiline võõrustaja ning külalisi teenindavad öövaatlusseadmega kelnerid. Lõpuks jääb osalejate ülesandeks ära arvata, mis taldrikul on, ja ka kokk ei tee seda ülesannet külalistele lihtsamaks, mängides oskuslikult külastajate meeltega.
Leia oma õele ideaalne kingiidee ja rõõmusta teda!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18