Valikuga kinkekaart

Hiina peamassaaž 30min

Hiina peamassaaž 30min


Tallinn
1 In.

25 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
25 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Õige puudutus võib teha imesid!

Bai Lan Hiina massaažisalongis töötavad massöörid, kes on sündinud, elanud ja õppinud Hiinas, sealse iidse kultuuri vaimus. Just seetõttu pakub Bai Lan Teile ehtsat Hiina massaaži.

Hiina peamassaaži teostatakse läbi akupunktuuri punktide mõjutamise, see on lõõgastava toimega, lõdvestab kogu keha, sest peas on palju kogu keha mõjutavaid energiapunkte. Kuna tavapäraselt kasutame palju miimikalihaseid, siis nende lõdvestamine mõjub samuti väga rahustavalt. Massaaž vähendab lihaspingeid ning tugevdab immuunsüsteemi.

 

Mida kingitus sisaldab? Peamassaaži tulemusena paraneb aju vereringe, mis omakorda aitab ennetada peavalusid ja migreeni.
Massaaž aitab leevendada suurest töökoormusest tingitud pingeid ja stressi, parandada keskendumisvõimet ning une kvaliteeti.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud

Järele proovitud!

Tairi

Löögastav pooltund.
Salongi sisse astudes tundsin idamaist salakavalat lõhna, millega oli kogu salong täidetud. Leti taga teretas ning naeratas mulle naisterahvas ja minu hilinemise pärast vabandamise peale sõnas sõbralikult, et pole hullu. Süvenedes ruumis olevale lõhnale, tekkis korraga hirm, et äkki see võib vallandada järjekordse migreenihoo, kuid nii ei läinud – see valmistas mind ette eesolevaks lõõgastuseks. Massöör alustas pea mudimisest, mida ma tookord väikese peavaluga nautisin ning kuna mul on vale rühi tõttu kogunenud pinged ka turja ning alaselga siis ta pööras tähelepanu ka nendele. Seanss lõppes mõnusa venituse ning kontide ragistamisega, mille tagajärjelt oli kohe tunda kuidas veri sai jälle liikuma.

 

Miks minna?

  • Massöörid annavad endast 110%
  • Aitab vabaneda pingetest


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
 

Tere. Mina jàin vàga rahule ja kui peavalud vähenevad,plaanin seda salongi kindlasti veel külastada. Tervitades Kaja

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta