Spa kinkekaart

Unistad lõõgastavas puhkusest Tallinnas, Pärnus, Tartus või hoopis mõnes muus kaunis Eestimaa linnas? Just meie kodulehelt leiad hulgaliselt spa ja puhkuse pakette. Valikus on nii luksuse armastajatele kui ka taskukohasemate hindadega pakette. Meilt leiad Eesti parimad spa pakkumised, mida nautida koos kaaslase või perega. Lisaks on võimalik osta ka spa kinkekaart, mis on ka suurepäraseks kingituseks lähedasele. 

Vaata kindlasti ka spa juurde kuuluvad iluteenused ja massaaž.

60 - 308

Tihti arvatakse, et keha ja vaimu puhkamiseks on vaja sõita mõnda kaugesse Aasia riiki, kuid tegelikult see nii ei ole. Eestis on väga palju kõrge kvaliteediga SPA-si, kus on võimalik täielikult lõõgastuda ja nautida kõige paremaid teenuseid. Miks mitte soetada endale SPA pakett, ning enda kallimale teha meeldiv üllatus lõõgastava nädalalõpu näol.

Spaapaketid on väga erinevaid, kuid nende kõigi ühine nimetaja on puhkus. Paljud paketid sisaldavad endas lisaks spaa maagiale ka massaaži. Kui aga olete inimene, kes soovib aega veeta ka veemõnusid nautides, siis Teie jaoks on meie valikus Spaa pakett kahele “Turgutus Termides”. Lisaks sellele, et saate vees mõnuleda on teil võimalik tutvust teha ka Pärnu linnaga. Eesti spaade valik on väga lai, ning sarnaselt sellele on meie spaa paketid jaotunud üle terve Eesti. Soovi korral on võimalik külastada spaad näiteks Narva-Jõesuus, Pärnus, Laulasmaal, kuid miks ka mitte Viimsis.

 

 

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta