Spordimassaaž

Järele proovitud!
5.0 7 tagasisidet

Spordimassaaž


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Kui treeningud on liiga teinud...

Spordimassaaž aitab kaasa treenija füsioloogilisele arengule, vähendab väsimust ning tõstab treeninguvõimet. Spordieelne massaaž aitab parandada soorituse taset ning ennetada vigastusi. Spordijärgse massaaži eesmärk on aidata kaasa lihaste taastamisele ning eemaldada kudedesse kogunevat piimhapet ja teisi jääkaineid.

Fysiopark on 2011. aastal asutatud unikaalne massaazi ja liikumisravi keskus Tallinnas. Tänaseks Eesti juhtivaks teraapiakeskuseks kasvanud Fysiopark pakub võrdselt tähelepanu nii olümpiavõitjatele, noorsportlastele, kontoritöötajatele kui vanavanematele. Nende professionaalsed terapeudid ja esmaklassilised vahendid tagavad kvaliteetse töö tulemuse. Hubane õhkkond ja meeldiv teenindus loob nauditavaks iga hetke.

Mida kingitus sisaldab? 60- minutilist massaažiseanssi ning venitusi, mis lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kiirendab ainevahetust ja parandab verevarustust.

Fysioparki missiooniks on pakkuda igale oma kliendile personaalset ning esmaklassilist teenust, kasutades kogu meeskonna teadmisi ja oskusi, et ennetada vigastusi või tagada kliendi taastumine ja kvaliteetne igapäevane elu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Fysiopark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 7 tagasisidet

Järele proovitud!

Liis
Liis

Kogetud spordimassaaž oli parim asi!

Kuna harrastan sporti regulaarselt, siis suurest austusest oma keha vastu püüan ikka vahel talle lõõgastust pakkuda. Fysiopargis kogetud spordimassaaž oli parim asi, mida ma oma kehale teha sain – see tegi mu kehale täpselt seda ja rohkemgi veel, mida üks spordimassaaž kehale teha saab. Kiidan väga massööri ja kindlasti soovitan seda kõigile, kes soovivad lihtsalt lõõgastust oma lihastele või leevendust valule või mõnele muule vaevusele.

Miks seda elamust kogeda?

• Meeldiv teenindus
• Personaalne lähenemine
• Lõõgastus lihastele või leevendust valule


Kliendid on öelnud

Marilin

Väga meeldiv ja parajalt tugev massaaž!

Dmitri

Väga professionaalne massaaz. Väga meeldis et minu problemaatilised tsoonid said masseeritud. Tunnen ennast palju parem nüüd. Aitäh!

Raido Tillmann

Kindlasti külastan uuesti

Rita

Super massaaž

Janek

Jäin väga rahule.

Vaadatud 5 - 6