Massaažid


Ei ole olemas paremat viisi stressi ja pingete maandamiseks, kui massaaž. Naudi klassikalist, tai või hoopis šokolaadimassaaži. Garanteerimine, et pärast tunned end justkui uue inimesena. Parim massaaž Tallinnas, Tartus ning üle Eesti parimatelt massööridelt.

Kui otsid midagi lõõgastavat lisaks, siis vaata ka: spa paketid, spa kinkekaart, maitseelamused, massaaž Tartus, rullmassaaž

Vali vaade
Tulemused: 177
Vaadatud 60 - 177

Massaažid

Ehkki mõned arvavad, et hellitavad hoolitsused on seotud ilu ja väljanägemisega, on tegelikult mõne iluprotseduuri tegemisel palju kasu tervisele. Oleme valinud parimad spaad, et pakkuda teile mõnusat kohta, kus käia ja massaaži saada. Võite külastada spaa- või spordikeskust, et saada ravikombinatsioone või lihtsalt lõõgastavat massaaži.
Massaažid on kena viis stressi leevendamiseks. On tõestatud, et massaažid võivad ajutiselt aidata vähendada ärevust, vererõhku ja pulssi. Seda kasutatakse mõnikord ka pärast ravi, et aidata vähendada tekkinud valu, ning osana laiemast treening- ja treeningprogrammist võib see aidata leevendada seljavalu. Massaaži meditsiinilisi toimeid pole võimalik testida, kuna kliiniliste uuringute läbiviimine on võimatu. Meil on palju luksus spaasid, nii et heida pilk meie valikule ja vaata, kas leiad endale sobiva massaaži.
Enamik inimesi tunneb rootsi massaaži kõige paremini. Rootsi massaaž keskendub adhesioonide või „sõlmede“ mudimisele inimeste lihastes ning kasutab libisevaid, mudimis-, koputamis- ja raputusliigutusi, et leevendada keha lihaseid. Massaaži tehakse üks-ühele ja võite paluda, et massöör masseeriks teid enam-vähem jõuliselt vastavalt teie soovile. Teil peab olema massaaži jaoks vähem riideid seljas, nii et kui tunnete end mõne vastassoost inimese suhtes ebamugavalt, võite taotleda ühepoolset meestemassaaži või naistemassaaži. Enne seansi algust informeerige oma terapeuti kõigist tervisehäiretest.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18