Dorpat Tervis Tai massaaž

5.0 9 tagasisidet

Dorpat Tervis Tai massaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Tai massaaž on mitmekülgne ja tõhus traditsooniline tervendus

Tai massaaži tehnika koondab endasse kolm teraapiat: tsooniteraapia, lihaste ja kõõluste massaaž ning jooga elementidega manuaalteraapia. Massaaž vähendab lihaspingeid, parandab liigeste liikuvust, stimuleerib siseorganite tööd ja tasakaalustab energiad. Tai massaaž toimub põrandal mattide peal läbi riiete.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab?  60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Tai massaaž toimub põrandal mattide peal läbi kergete riiete. Võta kaasa või pane selga panna mugavad sportlikud riided.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 9 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Kaspar Bork

Väga hea

Kadri

Ei teadnud, mida oodata, aga jäin tulemusega väga rahule!! Sobib neile, kellele meeldib tugevama intensiivsusega massaaž. Venitusvõtted olid ka väga põnevad!

Katri

Tere! Väga tore algatus! sain sünnipäevaks kohe mitu kingitus.ee kinkekaarti, püüan neid nüüd koroonalainete vahel ikka kenasti realiseerida :-) Jah, aeg iseendale on alati parim kingitus - selle võimaldamise eest suur aitäh! Heade soovidega Katri

Kristo

Väga meeldiv kogemus.

Imre Lall

Massöör oleks võinud teha väikse sissejuhatuse, et mis toimuma hakkab (minu esimene Tai massaaž). Aga kokkuvõttes oli huvitav kogemus ja usun, et ka tervendav.

Vaadatud 5 - 10

Soovitame vaadata ka: