Valikuga kinkekaart

Dorpat Tervis Tai massaaž

Dorpat Tervis Tai massaaž


Tartu
1 In.

39 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
39 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tai massaaž on mitmekülgne ja tõhus traditsooniline tervendus

Tai massaaži tehnika koondab endasse kolm teraapiat: tsooniteraapia, lihaste ja kõõluste massaaž ning jooga elementidega manuaalteraapia. Massaaž vähendab lihaspingeid, parandab liigeste liikuvust, stimuleerib siseorganite tööd ja tasakaalustab energiad. Tai massaaž toimub põrandal mattide peal läbi riiete.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab?  60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Tai massaaž toimub põrandal mattide peal läbi kergete riiete. Võta kaasa või pane selga panna mugavad sportlikud riided.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.Teised valikud


Kliendid on öelnud (8)

Kommentaare(8)
1 2 3 4 5
Katri

Tere! Väga tore algatus! sain sünnipäevaks kohe mitu kingitus.ee kinkekaarti, püüan neid nüüd koroonalainete vahel ikka kenasti realiseerida :-) Jah, aeg iseendale on alati parim kingitus - selle võimaldamise eest suur aitäh! Heade soovidega Katri

Kristo

Väga meeldiv kogemus.

Imre Lall

Massöör oleks võinud teha väikse sissejuhatuse, et mis toimuma hakkab (minu esimene Tai massaaž). Aga kokkuvõttes oli huvitav kogemus ja usun, et ka tervendav.

Diaana Koot

Väga lahe ja uus kogemus.Plaan on ka edaspidi aegajalt Tai massaazi nautida.

Annika Pihelgas

Tere,olin väga rahul.Aitäh

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta