Tai traditsiooniline massaaž 60 min Thaiana salongis

5.0 2 tagasisidet

Tai traditsiooniline massaaž 60 min Thaiana salongis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Keha liikuma!

Thaiana massaažisalong on kvaliteetne, väike ja hubane salong. Oodatud on kõik, kes soovivad hetkeks unustada töise ja rutiinse argipäeva ning sellega kaasnevad probleemid ja mured. Ära unusta, et meie keha ja meel vajavad puhkust, vaim värskendust ja lihased lõõgastust.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi. Traditsiooniline Tai massaaž on ainulaadne teraapia, mis hõlmab Hatha joogat, punktimassaaži ja tsooniteraapiat ning mille juured ulatuvad 2500 aasta taha. Tai massaaži algatajaks oli "tohtrihärra" Shivaga Komarpaj, Buddha kaasaegne ja sõber. Vanaajal raiuti meditsiinitekste kivisse, et Tai massaaži traditsioone elus hoida; neid kirju võib seniajani näha Bangkoki Wat Pho templi müürides. Tais on palju maarahvast, kes teeb päevad otsa rasket tööd, nii et lihased muutuvad väga kangeks ja valusaks. Seepärast õpetavad nad lastele massaaživõtteid, mida nad kunagi oma vanematelt õppisid. Sel moel kandub Tai massaaž suuliselt edasi põlvest põlve. Igas Tai piirkonnas on masseerimisel erinev stiil. Kui eri maakondadest pärit inimesed kokku saavad, tutvustatakse ka oma masseerimistehnikat. Nõnda on saadud mõjutusi ka teistest maadest nagu Hiina, India, Birma ja Tiibet, mis on avanud uusi arenguteid. Masseeritakse põrandale pandud matil, riideid seljast ei võeta ja õlisid ei kasutata.

Thaiana salongis on Taimaalt pärit professionaalsed massöör-terapeudid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thaiana Massaažisalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta