Valikuga kinkekaart

Tai traditsiooniline massaaž 60 min Thaiana salongis

Tai traditsiooniline massaaž 60 min Thaiana salongis


Tallinn
1 In.

45 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
45 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Keha liikuma!

Thaiana massaažisalong on kvaliteetne, väike ja hubane salong. Oodatud on kõik, kes soovivad hetkeks unustada töise ja rutiinse argipäeva ning sellega kaasnevad probleemid ja mured. Ära unusta, et meie keha ja meel vajavad puhkust, vaim värskendust ja lihased lõõgastust.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi. Traditsiooniline Tai massaaž on ainulaadne teraapia, mis hõlmab Hatha joogat, punktimassaaži ja tsooniteraapiat ning mille juured ulatuvad 2500 aasta taha. Tai massaaži algatajaks oli "tohtrihärra" Shivaga Komarpaj, Buddha kaasaegne ja sõber. Vanaajal raiuti meditsiinitekste kivisse, et Tai massaaži traditsioone elus hoida; neid kirju võib seniajani näha Bangkoki Wat Pho templi müürides. Tais on palju maarahvast, kes teeb päevad otsa rasket tööd, nii et lihased muutuvad väga kangeks ja valusaks. Seepärast õpetavad nad lastele massaaživõtteid, mida nad kunagi oma vanematelt õppisid. Sel moel kandub Tai massaaž suuliselt edasi põlvest põlve. Igas Tai piirkonnas on masseerimisel erinev stiil. Kui eri maakondadest pärit inimesed kokku saavad, tutvustatakse ka oma masseerimistehnikat. Nõnda on saadud mõjutusi ka teistest maadest nagu Hiina, India, Birma ja Tiibet, mis on avanud uusi arenguteid. Masseeritakse põrandale pandud matil, riideid seljast ei võeta ja õlisid ei kasutata.

Thaiana salongis on Taimaalt pärit professionaalsed massöör-terapeudid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine!Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta