Sita teeninduse õhtusöök

Sita teeninduse õhtusöök on sündmus, mida sa ei taha vahele jätta. Eksklusiivne õhtusöök pakub ainulaadset ja meeldejäävat õhtusöögikogemust. Gurmeeõhtusöök ilma tähelepaneliku ja professionaalse teeninduseta võtab lausa sõnatuks. Kohmakas ja põikpäine personal, piinlikud olukorrad, kohutav meelelahutusprogramm, maitsev kolmekäiguline õhtusöök ja palju naeru - sita teeninduse õhtusöök on parim kohutav õhtusöök igale komöödiasõbrale. Broneeri oma koht juba täna ja koge maailma halvimat teenindust!
Vali vaade

Sita teeninduse õhtusöök - täiuslik kingiidee

Kas oled valmis kogema midagi täiesti ebatavalist ja selle üle südamest naerma? Shitty dinner pakub sulle elu kõige ebaõnnestunumat õhtusööki. Sita teeninduse õhtusöök on absurdikomöödia, kus mitte midagi ei lähe plaanikohaselt. Teenindus ja meelelahutusprogramm on allpool igasugust arvestust. Klient ei ole kuningas! Kuningat teenindatakse siin samamoodi kui tavalisi surelisi. Siinsed teenindajad on jätnud kõrvale kõik viisakuse riismed ja teevad seda, mida ise õigeks peavad. Ei mingeid filtreid! Ei mingit poliitilist korrektsust! Sita teeninduse õhtusöök on ainulaadne sündmus täis ootamatusi ja lõbusaid hetki. Muuda kingisaaja õhtu meeldejäävaks seikluseks - kingi talle sita teeninduse õhtusöök! Täiuslik kingiidee igale komöödia ja hea toidu austajale! Lisaks maitseelamustele saavad ülesse ärgata ka kuulmis- ja nägemismeeled, sest mahapeetav show on ainulaadne! Sündmusterohke õhtu on garanteeritud.

Huvitav ja originaalne õhtusöök

Kas oled valmis täiesti ainulaadseks ja unustamatuks kogemuseks? Püüa ette kujutada õhtusöögi halvimat stsenaariumi: kohmakas ja põikpäine personal, aeglane ja absurdne teenindus, terve hulk piinlikke olukordi, surmtõsised ja mornid teenindajad, isiklikud kommentaarid - just seda pakub sita teeninduse õhtusöök. Sita teeninduse õhtusöök ehk Shitty dinner on huvitav ja originaalne õhtusöök, mida saadab maailma halvim teenindus. Eksklusiivne sündmus pakub huumorit ja meelelahutust, ühendades tippkoka valmistatud road ja ebaharilikult kehva teeninduse. Mitmete arusaamatuste, eksinud teenindajate ja absurdsete olukordade seeria ei pane sind ainult naerma, vaid ka ootama, mis edasi juhtub. Kui otsid midagi ebatavalist ja huvitavat, siis sita teeninduse õhtusöök on just õige valik. Igavust ei ole siin võimalik tunda! Samas musta huumorit ja piinlikke olukordi on siin kamaluga. Erakordne ja originaalne õhtusöök ei ole mitte ainult võimalus nautida maitsvat sööki, vaid ka kogeda hulgaliselt emotsioone. Komöödia õhtusöögi stsenaarium on ettearvamatu. Niipea, kui astud restorani uksest sisse, tervitab sind ebatüüpiline personal, kes hoiab kaose üleval kogu õhtusöögi vältel. Sita teeninduse õhtusöök on ideaalne valik gurmaanidele, kes otsivad midagi teistsugust ja lõbusat. Shitty dinner on suurepärane võimalus veeta õhtu naerdes, nautides samal ajal maitsvaid toite. Sita teeninduse õhtusöök ei jäta mitte kedagi ükskõikseks! Broneeri oma koht juba täna ja koge õhtusööki, mis tõstab lati piinlikkuse ja lõbu osas uuele tasemele! Sellest õhtusöögist räägitakse veel kaua! PS! Nõrgad kõhulihased võivad ära rikkuda sita teeninduse õhtusöögil osaleja järgmise päeva. Kingitus.ee ei vastuta naerust põhjustatud kõhuvalu eest!

Komöödia õhtusöök kahele

Kas oled väsinud kulunud käibetõdedest ning tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest? Sita teeninduse õhtusöök on komöödia õhtusöök, mida teenindavad kõige ausamad ja siiramad teenindajad. Neid ei hoia tagasi ei äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega ka bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene sulle otse öelda, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi, et kõik su tuttavad on su välimust taevani kiitnud. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aeg ajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi. Komöödia õhtusöök ühele või kahele on unustamatu kogemus, mille jooksul ole valmis saama oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust! Vali sita teeninduse õhtusöök kahele ja naudi enneolematult piinlikku romantilist kohtingut või äriõhtusööki! Saa osa musta huumoriga absurdikomöödiast gurmeenäidendis Shitty Dinner! Erakordselt halb õhtu rohke naeruga on garanteeritud! PS! Emotsioonide endas hoidmine pidi eluiga lühendama!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18