“Shitty Dinner” ehk Sita teeninduse õhtusöök (kahele)

Ainult meilt Järele proovitud! Populaarne
4.6 58 tagasisidet

“Shitty Dinner” ehk Sita teeninduse õhtusöök (kahele)


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

139,99 €

139,99 €

Kirjeldus

Ole valmis saama oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust!

Kas oled väsinud kulunud käibetõdedest ning tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest? See kõik on liiga ameerikalik Sinu jaoks? Ihkad oma päeva midagi otsekohest? Sellisel juhul oled sattunud täpselt õigele üritusele. Meie teenindajad on kõige ausamad ja siiramad keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda Sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi, et kõik su tuttavad on kiitnud Su välimust taevani ja tagasi. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aegajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi.

PS! Emotsioonide endas hoidmine pidi eluiga lühendama!

Mida kingitus sisaldab? Imeliselt maitsvat 3-käigulist õhtusööki koos eriti ausa teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka ühe lahja alkohoolse joogi.

Rohkem infot: info@kingitus.ee või 655 9165 (E-R 9-19.00, L-P 9-17.00)


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Üritus toimub vaid kindlatel kuupäevadel! Kui veab, anname sellest pikemalt ette teada kui tunnike.
Üritus ei ole mõeldud lastele.
Broneerimine ja lisainfo: www.shittydinner.ee


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Shitty dinner - KoHo

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 58 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

Kutsusin enda elukaaslase ühel toredal suvepäeval veidi tavapärasest erinevale kohtingule - sita teeninduse õhtusöögile. Tegemist oli tõeliselt veidra, kuid seejuures humoorika õhtusöögikogemusega, mis sisaldas nii sitta teenindust kui ka “huvitavaid” shownumbreid. Kõigele Lisaks korraldati isegi oksjon! Mõni teenindaja oli flegmaatiline ja aeglane, teine taas ülevoolava energiaga. Õhtusöögi käigus sai palju naerda ning hetkekski ei hakanud igav. Soovitan kõigile - võtke kaasa huumorisoon ja avatud meel!

Miks elamust kogeda:

  • Tegemist on justkui kaks ühes elamusega - saad nautida head õhtusööki ning selle kõrvale saad veel lisaks korraliku etenduse :)
  • Õhtu täis head huumorit!


Kliendid on öelnud

Edith

Väga äge kogemus! Hea toit ja hea meelelahutus! Kindlasti soovitan!

Hardi

Üle ootuste äge elamus. Näitlejad olid tasemel ja söök samuti.

Signe Oja

Jäime elamusega väga rahule. Jõudu tegijatele edaspidiseks.

Anneli

Väga lõbus ja äge oli. Aga külastaja peab olema musta huumori austaja, muidu selline üritus ei sobi. Ainuke asi, mis ei meeldinud, oli ootamatu lõpp. Oleks tahtnud teada, et nüüd lähevad näitlejad ära - oleks tahtnud neid ovatsioonidega tänada. Soovitan õhtusöögil veelgi rohkem vinti üle keerata. Näiteks võib mõne üleskeeratava roti (nn kasside mänguasjad loomapoest) põrandale jooksma panna. Mõni plastmassist prussakas või muu putukas (kalanduspoest saab) võiks kuskil taldrikuserval või söögilaual olla. Vett võiks lauale "pillata". Teenindajate põlled võiksid räpased/katkised olla. Lõpp võiks olla tulekahjuhäirega või mustas maskis röövlitega, kes sisse tormavad - et üritus lõppeks ka puändiga, mitte ei vajuks tasakesi ära. Aga kokkuvõttes super!!!!

Heli

Tore oli, aga natuke labane.

Vaadatud 5 - 31

Soovitame vaadata ka: