Sita teeninduse õhtusöök kahele

Ainult meilt Järele proovitud!
4.6 39 tagasisidet

Sita teeninduse õhtusöök kahele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

128,99 €

128,99 €

Kirjeldus

Ole valmis saama oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust!

Kas oled väsinud kulunud käibetõdedest ning tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest? See kõik on liiga ameerikalik Sinu jaoks? Ihkad oma päeva midagi otsekohest? Sellisel juhul oled sattunud täpselt õigele üritusele. Meie teenindajad on kõige ausamad ja siiramad keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda Sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi, et kõik su tuttavad on kiitnud Su välimust taevani ja tagasi. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aegajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi.

PS! Emotsioonide endas hoidmine pidi eluiga lühendama!

Mida kingitus sisaldab? Imeliselt maitsvat 3-käigulist õhtusööki koos eriti ausa teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka ühe lahja alkohoolse joogi.

Rohkem infot: info@kingitus.ee või 655 9165 (E-R 9-19.00, L-P 9-17.00)


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Lisainformatsioon

Üritus toimub vaid kindlatel kuupäevadel! Kui veab, anname sellest pikemalt ette teada kui tunnike.
Üritus ei ole mõeldud lastele.
Broneerimine ja lisainfo: www.shittydinner.ee


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

NR99 kohvik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 39 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

Kutsusin enda elukaaslase ühel toredal suvepäeval veidi tavapärasest erinevale kohtingule - sita teeninduse õhtusöögile. Tegemist oli tõeliselt veidra, kuid seejuures humoorika õhtusöögikogemusega, mis sisaldas nii sitta teenindust kui ka “huvitavaid” shownumbreid. Kõigele Lisaks korraldati isegi oksjon! Mõni teenindaja oli flegmaatiline ja aeglane, teine taas ülevoolava energiaga. Õhtusöögi käigus sai palju naerda ning hetkekski ei hakanud igav. Soovitan kõigile - võtke kaasa huumorisoon ja avatud meel!

Miks elamust kogeda:

  • Tegemist on justkui kaks ühes elamusega - saad nautida head õhtusööki ning selle kõrvale saad veel lisaks korraliku etenduse :)
  • Õhtu täis head huumorit!


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Allan leetmaa

Väga lõbus oli.

Brigita

Väga lahe ja lõbus üritus. Naljad olid selgelt hea maitse piiri peal või all aga óhtu teemaga sobisid suurepäraselt kokku ????Soovitan eriti neile, kes muidu meie teenindust kipuvad kritiseerima.

Raili

Väga huvitav kogemus ja naerda sai ikka südamest. Kellel huumorimeelega kõik hästi siis kindlasti soovitan!

Janar

Õhtusöök oli väga äge ja ootustest isegi veel "sitem"- heas mõttes. Teenindajad said enda osadega suurepäraselt hakkama. Söögid olid üllatavalt väga maitsvad, kui arvestada, mis oli ürituse nimi... :).

Kati

Toit oli hea ja olemine lõbus. Ei saa mainimata jätta, et teenindajad oskavad kauneid komplimente teha ja esinemisoskus laval oli püüdlik. :)

Vaadatud 5 - 17

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta