Valikuga kinkekaart

Sita teeninduse õhtusöök kahele

Sita teeninduse õhtusöök kahele


Tallinn
2 In.

99,99 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
99,99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Ole valmis saama oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust!

Kas oled väsinud kulunud käibetõdedest ning tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest? See kõik on liiga ameerikalik Sinu jaoks? Ihkad oma päeva midagi otsekohest? Sellisel juhul oled sattunud täpselt õigele üritusele. Meie teenindajad on kõige ausamad ja siiramad keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda Sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi, et kõik su tuttavad on kiitnud Su välimust taevani ja tagasi. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aegajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi.

PS! Emotsioonide endas hoidmine pidi eluiga lühendama!.

Mida kingitus sisaldab? Imeliselt maitsvat 3-käigulist õhtusööki koos eriti ausa teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka ühe lahja alkohoolse joogi.

 

Rohkem infot: info@kingitus.ee või 655 9165 (E-R 9-19.00, L-P 9-17.00)


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Lisainformatsioon

Üritus toimub vaid kindlatel kuupäevadel! Kui veab, anname sellest pikemalt ette teada kui tunnike.Teised valikud

Järele proovitud!

Kadri

Kutsusin enda elukaaslase ühel toredal suvepäeval veidi tavapärasest erinevale kohtingule - sita teeninduse õhtusöögile. Tegemist oli tõeliselt veidra, kuid seejuures humoorika õhtusöögikogemusega, mis sisaldas nii sitta teenindust kui ka “huvitavaid” shownumbreid. Kõigele Lisaks korraldati isegi oksjon! Mõni teenindaja oli flegmaatiline ja aeglane, teine taas ülevoolava energiaga. Õhtusöögi käigus sai palju naerda ning hetkekski ei hakanud igav. Soovitan kõigile - võtke kaasa huumorisoon ja avatud meel!

Miks elamust kogeda:

  • Tegemist on justkui kaks ühes elamusega - saad nautida head õhtusööki ning selle kõrvale saad veel lisaks korraliku etenduse :)
  • Õhtu täis head huumorit!


Kliendid on öelnud (12)

Kommentaare(12)
1 2 3 4 5
Sõbrale soovitatud (1)
Ruth

Jäime väga rahule. Poisid olid väga tublid ja naljakad. Ootasime tegelikult veel kehvemat teenindust, aga teenindajad olid isegi väga viisakad, äkki ka sellepärast, et pole enam noored ja meie lauda sattus paar, kes olid tähistanud äsja kuldpulma. Aga nalja sai, nautisime täiega! Toit oli muidugi väga super maitsev. Igati 5+ üritus!

Kren

Viimasepeal, jätkake samas vaimus, kui tuleb teises restoranis ja uus näitemäng nö, oleks soov sõpradega uuesti tulla. Tänan!

Carmen

Suurepärane õhtu! Imemaitsev toit, meeleolukas õhustik, ägedad inimesed - soovitan kõigile!

Maria

Väga lahe kogemus. õhtu oli super ning toit väga maitsev. Aitäh

Johanna

Kindlasti üks ägedamaid kogemusi mu elus! Alguses arvasin, et õhtusöök saab olema veider: teenindajad üritavad täiega nalja teha, aga õhkkond on imelik ja pooled ei klapi. Tegelikult oli kõik hoopis vastupidi! Mida rohkem ise kaasa elad ja rolli sisse lähed, seda rohkem teenindaja sinuga tegeleb. Lisaks oli söök ääretult maitsev: kolmekäiguline õhtusöök, mis viis lihtsalt keele alla! Kindlasti tahaksin uuesti minna, et näha teenindajate uusi trikke! :)

1 2 3

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta