Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Kingitused onule

Onule kingituse valimine võib olla keeruline, kui otsid midagi ainulaadset. Elamus mitte ainult ei paku rõõmu, vaid laseb onul unistused teoks teha! Sadade originaalsete kingituste seast onule leiad kindlasti ühe sobiva, olgu tulemas tema sünnipäev või jõulud. Oleme kindlad, et meie abiga leiad talle ideaalse kingituse.
Vali vaade
Tulemused: 442
Vaadatud 60 - 442

Mida kinkida onule?

Kuidas leida onule ideaalne kingiidee? Selleks, et kingitus oleks originaalne ja rõõmustaks su onu, on oluline, et kingi valimisel lähtuksid tema huvidest ja unistustest. Näiteks, kui talle meeldivad uued teadmised ja hästi veedetud aeg, siis vali talle kingituseks “Viskimaailm” elamus, kus kingisaaja saab proovida erinevaid viskisorte, tänu millele õpib ta ära tundma nende spetsiifilist maitset ja lõhna. Lisaks on see hea kingitus onule, sest see on suurepärane aeg kohtuda uute inimestega. Kui see aga pole päris õige, aga su onu on seiklushimuline, siis on hea kingitus onule meie “Ekstreemsed elamused” kingituspakk, mis lubab kingisaajal valida rohkem kui 30 unustamatu elamuse seast. Kui sa pole kindel, mida onule kinkida, on kingituspakk hea variant, sest tegelikult teeb ta ju valiku ise! Selline kingiidee onule on ülimalt universaalne ja sobib igaks tähtpäevaks. Tegelikult on ju unistuste elluviimine väga lihtne!

Praktiline kingitus onule

Mõnikord võib kingi valimine onule osutuda keeruliseks ülesandeks, eriti kui soovid üllatada teda millegi erilisega, mis tooks rõõmu pikaks ajaks. Oleks ju hea kui kingitus oleks isikupärane, aga ka kasulik ja ei ununeks sahtli põhja. Selleks on kõige parem valida midagi, mis pakub uusi ja huvitavaid kogemusi ja emotsioone. Sellisel juhul on parim kingiidee onule on kingituspakk “Tallinna elamuste paremik”, kus kingisaaja saab rohkem kui 40 elamuse seast valida just selle, mis talle kõige enam meeldiks. Võimalused on mitmekesised. Sellist kingitust tehes sa mitte ainult ei rõõmusta onu, vaid inspireerid teda täitma ka kõige pisemad unistused. Kes teab, äkki leiab ta omale sellest ka uue hobi või kire? Kingitus onule peab pakkuma talle ainulaadset kogemust!

Huvitavad kingiideed onule

Mida kinkida onule nii, et see teiste kingituste seast silma paistaks ja ka pikaks ajaks meelde jääks? Selleks on ideaalne kingiidee onule kinkekaart valitud elamuseks. Sportautosõidud tekitavad unustamatuid emotsioone ja mälestusi ning pakuvad väikest adrenaliinilaksu. Kujuta ette, kui palju elevust võib pakkuda Lamborghini või Ferrariga sõitmine. See ei ole lihtsalt sõit, vaid meeldejääv kogemus, mis jääb temaga kogu eluks. Võib-olla täidad ühe tema pisikese unistuse. Kui su onu on tagasihoidlikum inimene ja tunned, et talle meeldiks mõni rahulikum elamus, siis meeldiks talle spaakülastus, mis pakub talle võimaluse argielust puhata ja täielikult lõõgastuda. Kingitus onule peaks olema isikupärane ja pakkuma palju rõõmu ka aastaid hiljem, kasvõi südantsoojendavate mälestuste näol.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18