Klassikalise vitraaži töötuba kahele

5.0 1 tagasisidet

Klassikalise vitraaži töötuba kahele


Kiili, Harjumaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 €

99,00 €

Kirjeldus

Avasta sõbraga klaasikunsti põnevat köögipoolt ja tee ise otsast lõpuni originaalsed vitraažid

Igaüks peaks ikka vähemalt korra ära proovima, kuidas see tiffany tehnikas vitraaži tegemine käib. Omavalmistatud vitraaž kodus akna ees toob kindlasti südamesse sooja ja rõõmsa tunde.

Töötoas valmistate kavandi või siis valite olemasolevate seast. Õpite klaasi lõikama ja lihvima. Kõige lõpuks liidate klaasitükid terviklikuks tööks jootekolvi abil. Töötoas valmib mõlemal osalejal ligikaudu 15x15 cm suurune töö või siis teevad osalejad ühiselt ühe laterna, mille küljed on ligikaudu 10x10 cm. Laternale saate panna sisse küünla, siis kaunistab vitraaž tuba ka pimedal ajal. Vitraaži saate kohe peale töötuba koju kaasa võtta.

Töötoas saate ära proovida ka elavas tules klaasi sulatamise, mis on kindlasti väga ainulaadne kogemus! Sulatate tuleleegis pehmeks klaaspulgad ja tööriistade abil vormite sellest väikese kuuli, meie paneme selle võtmehoidjatooriku külge- nii saate kaasa ka originaalse võtmehoidja.

 

Mida kingitus sisaldab? Töötuba kahele, juhendamist ja kõiki vajalikke materjale, kohvi, teed ja küpsiseid. Lisaks põnevale elamusele saab kingituse saaja endale muidugi ka valminud vitraažid.


KINGITUSEST

Asukoht

Kiili, Harjumaa

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik töötuppa siiski tulla, on võimalik kinkekaart kasutada ära e-poes ja sealt klaasikunstnike töid osta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Qpeale klaasi- ja graafikastuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Liis

Väga tore ja huvitav töötuba. Meisterdasime kaaslasega koos ilusa laterna. Juhendaja oli hästi sõbralik ja abivalmis.