Valikuga kinkekaart

Klassikalise vitraaži töötuba kahele

Klassikalise vitraaži töötuba kahele


Kiili, Harjumaa
2 In.

79 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
79 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Avasta sõbraga klaasikunsti põnevat köögipoolt ja tee ise otsast lõpuni originaalsed vitraažid

Igaüks peaks ikka vähemalt korra ära proovima, kuidas see tiffany tehnikas vitraaži tegemine käib. Omavalmistatud vitraaž kodus akna ees toob kindlasti südamesse sooja ja rõõmsa tunde.

Töötoas valmistate kavandi või siis valite olemasolevate seast. Õpite klaasi lõikama ja lihvima. Kõige lõpuks liidate klaasitükid terviklikuks tööks jootekolvi abil. Töötoas valmib mõlemal osalejal ligikaudu 15x15 cm suurune töö või siis teevad osalejad ühiselt ühe laterna, mille küljed on ligikaudu 10x10 cm. Laternale saate panna sisse küünla, siis kaunistab vitraaž tuba ka pimedal ajal. Vitraaži saate kohe peale töötuba koju kaasa võtta.

Töötoas saate ära proovida ka elavas tules klaasi sulatamise, mis on kindlasti väga ainulaadne kogemus! Sulatate tuleleegis pehmeks klaaspulgad ja tööriistade abil vormite sellest väikese kuuli, meie paneme selle võtmehoidjatooriku külge- nii saate kaasa ka originaalse võtmehoidja.


Mida kingitus sisaldab? Töötuba kahele, juhendamist ja kõiki vajalikke materjale, kohvi, teed ja küpsiseid. Lisaks põnevale elamusele saab kingituse saaja endale muidugi ka valminud vitraažid.


KINGITUSEST

Asukoht

Kiili, Harjumaa

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik töötuppa siiski tulla, on võimalik kinkekaart kasutada ära e-poes ja sealt klaasikunstnike töid osta.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta