Põgenemistuba "Hullumeelse pärand"

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Põgenemistuba "Hullumeelse pärand"


Tartu
2-5 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Põgenemismäng - 60 minutit ülipõnevat seiklust seltskonnale

Kui otsid põnevat seiklust ning soovid ühtlasi sõpradega kvaliteetaega veeta, siis põgenemistuba "Hullumeelse pärand" Tartus on just see, mida otsid. Tegu on meeskonnamänguga, kus mängijad peavad leidma ruumist 60 minuti jooksul väljapääsu - sinu meeskond on jäänud vanasse majja maavälise jõu vangistusse. Omavahel koostööd tehes tuleb lahendada erinevaid loogikaülesandeid ning vihjete abil toast põgeneda. Kasuks tuleb kastist välja mõtlemine.


Põgenemismäng on suurepärane võimalus oma külm närv ja meeskonnatööoskus proovile panna!

Mida kingitus sisaldab? Ühte põgenemismängu (60 min) 2-5 inimesele. Kohapeal tutvustatakse mängu ja seletatakse reegleid.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Põgenemistuba on sobilik alates 12. eluaastast.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

GameGround põgenemistuba

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta