PÕGENEMISTOAD

Pane ennast ja oma sõbrad proovile põgenemistoas ning saage osaks adrenaliinirohkest kogemusest. Lahendage loogikaülesandeid ning proovige leida väljapääs piiratud ajaga.

Meilt leiad parimad põgenemistoad üle Eesti ja igale maitsele. Telli kinkekaart või soeta külastus mugavalt meie veebiportaalis.

Kui arvad, et põgenemistuba jääb lahjaks, siis vaata ka: aktiivsed meelelahutused, elamused õhus, elamused vees.

Vali vaade
Tulemused: 24

PÕGENEMISTOAD

Põgenemistoad ja escape roomid on alguse saanud video - ja arvutimängudest, kusjuures esimene põgenemistuba valmis juba 2007. aastal. Nende põhimõte seisneb selles, et grupp inimesi pannakse ruumi luku taha ning nende eesmärgiks on sealt piiratud aja sees välja pääseda. Selleks, et see õnnestuks, tuleb seltskonnal lahendada palju erinevaid ülesandeid, leida vihjeid ja teha head meeskonnatööd. Tavaliselt on põgenemistubadel teemad, tuntumad on näiteks vanglast põgenemised. Õudsad teemad on mõeldud hulljulgematele, kuhu vanusepiirangu tõttu ei saa lastega koos minna, kuid on ka lihtsamaid, mis on sobilikud igas vanuses põgenejatele. Muidugi ei tasu sellepärast küll arvata, et lahendamisel olevad ülesanded oleks kuidagi lapselikud, pigem vastupidi. Mõistatused võivad olla nipiga ning nendes on peidus palju trikke, millega võib kiirelt alt minna.

Põgenemistubade arv maailmas kasvab ühes nende populaarsusega, kõige enam leidub neid Euroopas. Kingitus.ee valikus on erinevate teemadega põgenemistubasid, mis asuvad üle terve Eesti. Vali enda sõpradele või perele täiesti uutmoodi kingitus - kingi neile elamus, mis ei anna neile lihtsalt põnevat kogemust, aga ka parandab nende meeskonnatöö oskust. Lisaks on sellelaadne kingitus väga hea ajaveetmiseviis, kuhu minna sünnipäeval või mõnel muul tähtpäeval. Kingi adrenaliinijanulisele seda, mida ta kõige enam vajab! Kingi talle võimalus ennast tõestada pingelises olukorras, päästes kõiki teisi üliohtlikust olukorrast!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18