Online-põgenemistuba “Surmav sünnipäev”

4.0 6 tagasisidet

Online-põgenemistuba “Surmav sünnipäev”


Üle Eesti
1-6 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

20,00 €

20,00 €

Kirjeldus

Põgene igal ajal, kas või kodust!

Can you escape? on online-põgemistuba, mis on soovijatele avatud 24/7 asukohast sõltumata. Tegemist on veebis lahendatava põgenemistoaga, kus saad enda nutikuse panna proovile kas üksi või koos sõpradega. Saate mängida kõik ühe arvuti tagant samas ruumis viibides või igaüks enda omas videokõne vahendusel.

Mida kingitus sisaldab? Võimalust põgeneda kodust lahkumata online põgenemistoast “Surmav sünnipäev”.

 

Kingitus sobib kõigile, kes armastavad põgenemistube ja mõistatamist ning soovivad oma nuputamisoskuse proovile panna ilma kodust lahkumata.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Soovituslik alates 14+ (sisaldab häirivaid pilte).

Vajalik on internetiühendus ning arvuti või tahvelarvuti olemasolu.

 


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Can you escape?

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 6 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Merlin

Juhendid mänguni jõudmiseks puuduvad. Ostetud voucheriga võiks ka kaasas olla info mida edasi teha. Selle info leidsin lõpuks suure paanika peale mängu kodulehe KKK alt.

Merle

Oli täitsa vahva nuputamine kogu perele!

Tiina Kamenik

Päris raske oli ära arvata.

Paula-Maria

Super lahe elamus, sai piisavalt aju liigutatud ja nuputatud. Tegime põenemistuba 4kesi ja meil oli väga tore ajujaht. Soovitan.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta