Närvekõditav reaalaja mäng The ROOM

Järele proovitud! Video
5.0 54 tagasisidet

Närvekõditav reaalaja mäng The ROOM


Tallinn
2-4 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Pange end proovile!

Kõik toimub nagu arvutimängus, kuid tegemist on reaalse ruumiga kus ka kõik asjad on käegakatsutavad. Teie eesmärk on välja pääseda ruumist kuhu Teid lukustati. Selleks on vaja lahendada ülesandeid, leida peidupaiku, kasutada õigesti vihjeid ja kättesaadavaid objekte ning lõpuks leida võtmed ja avada uksed.

Valida saab nelja toa vahel: Gravity, Alice'i jälgedes, Baker street 221b või Psühhiaatriahaigla.

Mida kingitus sisaldab? The ROOM - see on seiklus mis on mõeldud kahele kuni neljale inimesele. Mõned ülesanded nõuavad mängijatelt koostööd. Mängu läbimiseks ei ole vaja eruditsiooni ega füüsilist jõudu, kuid kindlasti on kasuks loogiline mõtteviis ja oskus märgata ka kõige pisemaid detaile. Mängu läbimiseks on antud 1 tund. Kui Te ei jõua kõiki ülesandeid antud aja jooksul lahendada avanevad uksed nagunii ning Teil tuleb kas otsast peale alustada või leppida kerge rahulolematuse tundega.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

2-4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Osalejad saavad valida nelja erieva toa vahel. Vajalik eelnev broneerimine. Osalejate miinimumvanus koos vanematega alates 8ndast eluaastast, ilma vanemateta alates 14ndast eluaastast. Gravity tuppa on oodatud kolm külastajat, see ei sobi rasedatele ning neile, kelle kehakaal ületab 120 kg.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

The ROOM

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 54 tagasisidet

Järele proovitud!

Ingrid
Ingrid

Meie läheks uuesti igakell!
Mäng näitas, et tiimis on olulised kõik liikmeid. Igaüks andis oma panuse ja leidis mõne vihje just sealt, kus teised seda otsidagi ei osanud. Selle mängu puhul on huvitav, et kui üks tiimiliikmetest kipubki juhtivasse rolli, saab õigepea liidriks hoopis see, kes suudab järgmisele vihjele lahenduse leida. Seetõttu on tegemist eriti hea mänguga sõprukonnale või kollektiivile, kes tahab oma koostööoskusi harjutada või proovile panna.

Miks seda elamust kogeda?

  • Kindlasti paneb tööle Su hallid ajurakud
  • Parim alternatiiv arvutimängudele
  • Selle mänguga on garanteeritud adrenaliin laes ja mängulustist silmad säramas


Kliendid on öelnud

Adanna Kull

Väga lahe elamus oli ja kindlasti läheks tagasi

***

Väga lahe ja teistmoodi kogemus oli! Käisime kaaslasega kahekesi Gravity toas ja see erines teistest põgenemistubadest kus käinud oleme ikka mitu korda ja seda ainult positiivselt. Mängu käik oli huvitav ja väljakutsuv. Osad ülesanded tundusid alguses küll keerulised, kuid kui lõpuks loogikat kasutama hakkasime oli kõik lihtne.

***

Teenindus oli sõbralik ning kogemus oli väga tore. Saime kaasa toredad emotsioonid ja mälestused.

Eneli

Väga huvitav elamus.

Kristiina

Väga lahe kogemus, põnevad ülesanded, mängu läbiviija väga tore ja sõbralik...soovitan kõigile

Soovitame vaadata ka: