Õhtusöök kahele "Dine in the Dark" Tartus

Ainult meilt
4.6 34 tagasisidet

Õhtusöök kahele "Dine in the Dark" Tartus


Tartu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

115,00 €

115,00 €

Kirjeldus

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök "Dine in the Dark" annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel!


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneering. Broneeringu saab teha veebilehel www.dineinthedark.ee. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest broneeringu esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel.

 

Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


4.6 34 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Mare Jänes

Oli meeldiv ja huvitav kogemus. Hästi meeldiv õhtujuht ja saime natuke aimu teistmoodi elust. Meile ikka uskumatu, kuidas pimedana hakkama saada. Väga tegus ja hakkaja inimene. Õnne ja edu talle! Toit oli ka maitsev.

Merge Kaschan

Jäime pimeõhtusöögiga väga rahule! Õhtujuht oli avatud ning aitas enda jutuga paremini teistsugust maailma tunnetada ning mõista. Huvitav kogemus, mida soovitan kindlasti neile, kel kingituste ostmine ees. Edu kõigile asjaosalistele ja toredat Jõuluootust!

Viive Sisask

Olin üks nendest vähestest, kes ei talunud pimeruumi. Mul hakkas väga halb, tundsin õhupuudust ja kahjuks sellega minule ja mu kaaslasele see õhtusöök pimeduses lõppes. Aga lõpp hea, kõik hea! Meid teenindati suures saalis väga hästi ning jäime rahule. Inimene õpib ennast tundma kuni elab.

Eve

Huvitav kogemus ja tore õhtu.

Mare

Vahva kogemus. Õhtujuht oli väga avatud ja meeldiv naine. Õppisin maailma uut moodi "nägema".

Vaadatud 5 - 13

Soovitame vaadata ka: