Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus (2 inimesele)

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus (2 inimesele)


Tartu
2 In.

95,99 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
95,99 €

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel!


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel. Üritusel palutakse välja lülitada mobiiltelefonid ja muud valgust tekitavad esemed.

 

Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.Teised valikud


Kliendid on öelnud (10)

Kommentaare(10)
1 2 3 4 5
Eve

Huvitav kogemus ja tore õhtu.

Mare

Vahva kogemus. Õhtujuht oli väga avatud ja meeldiv naine. Õppisin maailma uut moodi "nägema".

Tiina

Jäin oma kingitusega väga rahule. Pimeõhtusöök oli elamus, mis õpetas olema hetkes.

Väga oskuslikult läbi viidud õhtu

Õhtu oli kenasti korraldatud, road olid väga maitsvad ja lisaks söögile oli ka muid üllatusi. Samuti olid väga tasemel õhtujuhid - vabad, sõbralikud, muhedad. Soovitan!

 

Olin koos oma hea sõbraga ja me mõlemad jäime elamusega väga rahule. Mõtlemapanev! Pime Julia oli väga inspireeriv ja teda oli huvitav kuulata. Toit oli maitsev. Kummaline oli see, et pimedas julgesime rohkem suhelda, aga kui tuli põlema pandi, siis valitses kohmetu vaikus. Meeldis, et õhtusöök ei hakanud venima, vaid kõik kulges parajas tempos, sest ausalt öeldes väga kaua rohkem poleks tahtnud pime olla:) Hämmastas see, et inimesed, kes kokku olid juhtunud, kuidagi sobisid omavahel, tegid sobivaid nalju ja pimedus takistas ka eelarvamuste teket. Veel üks teema mõtisklusteks. Aitähh korraldajatele ja edu TEILE! Soovitan kindlasti pimeõhtusööki ka oma sõpradele.

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta