Õhtusöök kahele "Dine in the Dark" restoranis Maikrahv

Ainult meilt Video
5.0 23 tagasisidet

Õhtusöök kahele "Dine in the Dark" restoranis Maikrahv


Tallinna vanalinn, Raekoja plats
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

139,99 €

139,99 €

Kirjeldus

Maikrahv pakub esmakordselt euroopalikke toiduelamusi pilkases pimeduses!

Pimedas einestamine on enneolematult vapustav ja eriline kogemus. Õhtusöök pilkases pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök "Dine in the Dark" annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele. 

Restoran Maikrahv asub Tallinna vanalinna südames, otse Raekoja platsil. Restoran on tuntud keskaegse atmosfääri, suussulavate hõrgutiste ja sõbraliku teeninduse poolest. Maikrahv pakub Euroopa erinevatest paikadest maitseelamusi, nii meilt kui ka mujalt.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova. 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinna vanalinn, Raekoja plats

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Juuni, juuli, august ja detsember õhtusööki ei toimu!

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneering. Broneeringu saab teha veebilehel www.dineinthedark.ee. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest broneeringu esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada.  Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel.

Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dine in the Dark - Restoran Maikrahv

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 23 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Anneli Lind

Olen väga rõõmus et selle kogemuse osaliseks saime. Ning läbiviijale suur tänu, oli väga muljetavaldav kuulda tema elust ja tegemistest ja hakkamasaamisest. Mulle oleks meeldinud vaid, kui sündmus ei oleks nii pikk. Alguses isusime pea 40 minutit niisama, ka veini ei soovitatud tellida et kohe-kohe hakkab pihta. Ka õhtusöök ise oleks võinud olla pisut kontsentreeritum, lõpupoole hakkasime abikaasaga juba ootama et millal saab läbi ja püsti tõusta :) Kuid, suur tänu ikkagi korraldajatele, soovitan sõpradele meelsasti seda elamust.

Ksenia

Suurepärane üritus, mis avastab hoopis teistsugust maailma! Söök on väga eha ja õhtujuht on imeline!

Kersti

Käisime töökaaslastega õhtusöögil pilkases pimeduses Maikrahvis. Õhtusöök toimus pimedas, mis osutas söömise keerulisemaks. Arvasin, et istume terve aeg pimedas ja saame seal jutustada kuid kõik see 3 tundi, mis me seal istusime oli meil õhtujuht Julia Kabanova, kes meiega terve aeg suhtles ja mängis. Õhtusöögil oli kolm käiku nii, et saime kõhud isegi päris täis. Mulle ning teisele töökaaslasele pakuti veini ning võtsime mõlemad klaasi veini kuna arvasime, et üks jook kuulub toidu kõrvale. Kuid hiljem kui teine töökaaslane võttis samuti klaasi veini öeldi teatati teda, et hiljem tuleb tasuda selle eest. Kuid meile seda ei öeldud, mina oleksin siis klaasi võtmata jätnud kui oleksin teadnud, et selle eest maksma peab. Üldjuhul oli õhtusöök põnevusi täis ja müstiline oli mõelda, mida me sööme ning oli huvitav välja nuputada. Päris keeruline oli isegi kohati, aga soovitan kõigile seda kuna sellist kogemust sa mujal ei saa!

Matthias

Toit maitses oivaliselt. Läbiviija oskas anda head konteksti kõigele ning rääkis huvitavaid lugusi oma kogemusest pimedana. Lisaks õhtusöögi kolmele käigule olid erinevad lisategevused, mis erinevaid meeli ergutasid. Väga hea atmosfäär oli. Taimetoitlastele oli eraldi menüü. Enneolematu kogemus!

 

Õhtujuht imeline! Söök põnev! Ainus märkus on vastuvõtu osas - selle saaks kindlasti paremini korraldada. See võiks juba ette tunnetust ja emotsiooni luua. Aga suures plaanis ikka väga äge! Aitäh!

Vaadatud 5 - 21

Soovitame vaadata ka: