Jahid ja paadid

Mis võiks olla ebamaisem, kui elamus vees? Mis võiks olla ägedam kui meelelahutuslik sõit jahiga  või kanuumatk? Siin on erinevaid elamusi, mida saab nii vee peal kui ka vee all nautida.

Meelelahutus vees on alati olnud üks huvitavamaid ja elamuste rohkemaid kategooriaid.
Meie huvitavas valikus on ka erinevad veekeskused , mida saab koos perega nautida ning sukeldumiskursused , mis pakuvad avastamisrõõmu ka vee all. Unustamatu elamus vees on garanteeritud!

 

Vali vaade
Tulemused: 27

Jahid ja paadid

Kas otsid midagi üli põnevat ja teistsugust? Midagi, mis oleks meeldejääv ning tooks alati helged mälestused, kui mõelda suvele? Vee peal olles kipuvad paljud inimesed unistama ning nende argimõtted kaovad mere sügavustesse. Kunagi kasutati erinevaid veesõidukeid ka sõjapidamiseks, kuid tänapäeval on jahid, purjekad ja muud veesõidukid enamjaolt siiski lõbusõiduks mõeldud. Kuuldavasti on lõbusõite tehtud juba sajandeid tagasi, kui jumalusi sõidutati nende meele lahutamiseks. Üha rohkem on hakanud populaarsust koguma ka meie vee elamuste valikus olevad kursused, kus tuleb tasakaalu hoida ning vee peal ägedaid trikke sooritada-kasuta võimalust kogeda midagi hoopis teistsugust!

Tihtipeale otsitakse midagi, mida saab koos kalli inimesega teha või hoopiski koos perega kuskile argielust põgeneda. Seetõttu on meie valikus ka erinevad veekeskused ja SPA’d. Samuti on ka kanuusõit väga vahva elamus, mida kahekesi või koos perega ette võtta. Eestimaa loodus on imeline! Kasuta võimalust ning vali endale juba täna meeldejääv elamus!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18